En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Dün akşam Ersin'e +4M bonservis yazar"

Genel 29.09.2021, 22:49

VOLE yorumcuları Ali Ece, Irmak Kazuk ve Uğur Karakullukçu, Ajax - Beşiktaş maçını ve Beşiktaş'ın genç oyuncularını değerlendirdi.

Sözlerine Serdar Saatçı'nın performansıyla başlayan üçlü, Serdar Saatçı için Ajax maçının büyük bir tecrübe olduğunu belirterek Serdar'ın bundan sonra kariyerine üzerine koyarak devam edeceğini, Beşiktaş'ın üçüncü ya da dördüncü stoperi olarak rotasyonda daha fazla şans bulması gerektiğini belirtti. 

Maçtan önceki tarihi fark endişelerinin yersiz çıktığını, Beşiktaş'ın kale ve savunmadaki Ersin, Serdar, Rıdvan gibi özkaynaktan yetişmiş oyuncularının savunma perforanslarının çok iyi olduğunu belirten yorumcular, Serdar'ın sakatlar dolayısıyla değil, Beşiktaş ideal kadroyla oynarken de daha fazla şans fazla bulması gerektiğini ifade etti. 

Serdar'ın bu performansı stoper olmayan N'Sakala ile birlikte oynarken gösterdiğini ifade eden Ali Ece, takım ideal haline döndüğünde Serdar'ın bireysel performansının da tıpkı Ersin ve Rıdvan gibi yükseleceğini iddia etti.

Beşiktaş'ın bir başka altyapı oyuncusu Ersin'in gelişimine değinen yorumcular, Ersin'in Ajax maçındaki performansıyla bonservis bedeline 4 milyon Euro eklediğini belirtirken, Başkan Çebi'nin "Transferin son gününde Gedson'u alıyorduk, Pjanic olunca onu tercih ettik" sözlerine de değindi.

Pjanic'in çok büyük bir oyuncu olduğunu belirten Ali Ece, buna karşın Pjanic'in 1 sezonluk performansı yerine Gedson'un uzun yıllar katkı yapabilme potansiyelinin tercih edilmesi gerektiğini savunarak yönetimi bu noktada eleştirdi.

Duhuliye.com

Yorumlar (18)
Rumuz:
Misafir-8395154 8 ay önce
5 para etmez. kıçına başına çarptı çıktı kaç top. 1 top da üzerine geldi. 2 gol yedi. 3 top da boş kaleye dışarı attılar.
Misafir-8270382 8 ay önce
Muhtemelen gedson'u da bonservisiyle değil kiralık olarak getireceklerdi. ikisinden de 1 yıl verim alacağımız düşünülürse pjanic transferi çok çok daha mantıklı. izlerken ayrı bir zevk alıyorum.
Misafir-6332927 8 ay önce
yanilmiyorsam ajax macindaki 2. golde, Serdar gol atan adami marke ediyordu ama aslinda Nsakala'nin adami / konumundaydi ve Umut'un beklenmedik sacma hareketi Serdar'in rakinin onunde pozisyon almamasinin nedenlerinden biriydi bence. Zaten rakip vurus da yapmadi, yapamadi, top carpti girdi resmen.
Mobil-62177 8 ay önce
Serdar stoperlerimizin orta sahada olduğu süper lig maçında izlemek isterim, açık alanda ne kadar iyi.
Ayrıca yorumvular fark olmafi diyor 4 net pozisyonu var adamlarin
Misafir-5907470 8 ay önce
lisbona 5 atan takımdan bahsediyosun ve deplasmanda bırak da olsun
Misafir-9946484 8 ay önce
Gedson'un bonservis sorun oldu.
Mobil-64182 8 ay önce
Bu kadronun sürekli sakatlanma sebebi olanlar ne zaman kovulacak Önemli olan o
Mobil-33552 8 ay önce
+4 değil 4-5 verene satın gitsin. Toplara atlamaktan aciz, yan toplarda çıkışları hatalı. Bunun gelişim gösterme ihtimali yok
Mobil-51942 8 ay önce
Gedson u bonservisi ile alabiliyormuyduk ki ? Pjanic in seneye ayrilacagi mechul. 32 yasinda olacak ve sozlesmesinin son yili olacak barca da istenmeyecegi kesin
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.