Transfer döneminde yaşanan olumsuz hava sonrası Beşiktaş'ta gözler sponsorluk görüşmelerine çevrildi. Galatasaray'ın ardından, Trabzonspor'unda ciddi bir sponsorluk anlaşmasını lanse etmesi, Beşiktaş'lı taraftarları sponsorluk konusunda endişeye düşürüyor.

Beşiktaş yetkililerine Emirates ve Beko'da yaşanan son durumu sorduk. Aldığımız cevap Emirates konusunda taraftarları pek mutlu edecek gibi değil. 

Emirates, Türkiye'de fazla iş yoğunluğu olmamasından dolayı, kulüp tarafından talep edilen 8-10 milyon civarındaki rakamlara ulaşmalarının mümkün olamayacağını Beşiktaş yönetimine bildirdi. Alınan bu cevap sonrası Beşiktaş, Emirates dosyasını tamamen kapadı.

Bu gelişmelerin ardından, Beko sponsorluğu önem kazandı. Beko'nun 8 milyon civarında bir rakama sıcak baktığı, görüşmelerin devam ettiği bilgisine ulaştık. Ancak konuyla ilgili sürecin zaman alacağını belirten kulüp yetkilileri, ''Hemen alelacele imzalanacak bir konumda değiliz, önemli bir anlaşma biraz zaman alacaktır, Beko ile görüşmelerimiz devam ediyor'' açıklamasında bulundu.

Duhuliye.com / ÖZEL HABER