Muleka'nın bonservisini alması Beşiktaş'ın önemli

Dilmen "Maçın başından itibaren Ankaragücü'nün üstüne gitme eylimindeydi Beşiktaş. Pas yaparak ya da gollerle kesebilirsiniz Beşiktaş'ı ama geriye yaslanmak tehlikelidir. Fenerbahçe ve Beşiktaş en çok gol atan takımlar olur. 85 90'ları geçebilir iki takım. Beşiktaş ağırlıklı oynanabilir ikinci yarı yine. Muleka ile N'Koudou yer değiştirebilir Ghezzal geldiğinde. Muleka'nın bonservisini alması Beşiktaş'ın önemli. Beşiktaş çok pozisyona giren bir takım Muleka için bu da avantajlı.

Emre kararı riskli bir rotasyon

Kaleci seçimi olarak Emre ile Ersin'i eşit görüyor olabilir İsmael. Riskli bir rotasyon Emre'nin kalede olması. Kazanırsan liderliği alacaksın. Önemli bir maç. Ben kesmem Ersin'i. Rahatsızlanırsa ya da sakatlanırsa değişiklik yapılabilir. Emre'ye güveniyorsa hoca ikinci kaleci Emre olarak görünüyor. Beşiktaş'ın puan kaybetme ihtimali az görünüyor.

Valerien İsmael ile şampiyonluğu kazanabilirsiniz de kaybedebilirsiniz de

Valerien İsmael ile şampiyonluğu kazanabilirsiniz de kaybedebilirsiniz de. Emre çok tecrübesiz bir kaleci. İkinci golde Ersin olsa yemeyebilirdi açığı kapatabilirdi. Gedson son iki maçtır ortalarda yok. Koşuyor ama iş yapmıyor. Salih'in formunda rağmen Dele Alli ile de orta sahaya ihtiyacı var Beşiktaş'ın.