Fırat Günayer;

`Bir kulüpte 3 senede klübün efsanesinin enerjisi bitiyorsa, Türkiye'nin en büyük teknik direktörlerinden birinin enerjisi bitiyorsa, Fransa'dan gelmiş adamın enerjisi bitiyorsa o zaman orada enerji problemi var demek, orada bir problem var demek bu da başkanı bağlar.

Fikret Orman başarıyı da üzerine aldı, başarısızlığı da ve çok kötü gitti. Ahmet Nur Çebi başarıyı üzerine aldı, Sergen Yalçın döneminde hepimiz övdük. Başkan bu dur zaten başarılı isen sen yapıyorsun, başarısızsan da sen yapıyorsun. 

Emre Kocadağ'ın pazartesi günü adaylığını açıklama ihtimali yüksek, Hasan Arat zaten aday Anadolu'yu dolaşıyor, Almanya'ya gidecek derneklerle görüşüyor. Hatta derneklerle ilgili şikayetçi mevcut yönetim derneklere baskı yapıyor görüşülmesin diye ama cesur derneklerde var.  Bu seçim bir yarış, Hasan Arat 2 ay öncesinden yola çıktı bu takım iyi değil, Beşiktaş kötü yönetiliyor, biz taşın altına elimizi koyarız dedi. Başladı yürümeye ve o yürümeyi hızlandırdı, koşmaya başladı şu an dolaşıyor diğer adaylar daha hiçbir şey yapmadı. Onlar da bizim projelerimiz, listemiz hazır diyorlar ama dokunma açısından şu an Hasan Arat yarışın önünde, herkesin önünde.

Emre Kocadağ aday olacak mı? Serdal Adalı nasıl olacak? Serdal Adalı'ya aday olması için çok baskı var, girersem tek gireceğim demiş son kararını 48 saat içinde verecek. 

Emre Kocadağ pazartesi günü Ortaköy'de adaylığını açıklayacak bilgisi var."