Emre Kocadağ'ın açıklamaları şöyle:

"HER BRANŞTA SPORCULAR YETİŞTİRECEĞİZ"

"Beşiktaş, gençlik deyince aslında Türk kulüpleri arasında bu noktada en fazla emek vermiş, bu noktada özellikle futbol altyapı noktasında en fazla isim yapmış kulüp. Yıllar öncesinden beri öz kaynak düzeni olarak ciddi emekler verdik. Ciddi hocalarımız buralarda emekler verdi. Her zaman öz kaynak düzeniyle futbolcu yetiştiren altyapıya önem veren bir kulüp olduk. İnşallah Beşiktaş öz kaynak düzeni her branşta yeni sporcular yetiştirecek."

"YARIŞA TUTUNACAĞIZ"

Şenol Hoca'mızın ilk defa kamp dönemi... Kamp süreci boyunca oyuncuları daha yakından tanıma fırsatı oluyor. Tabii eksik oyuncular, sakatlığı olan oyuncular var. Faydalı bir kamp geçtiğini düşünüyorum. Hocamız da takımı daha iyi gördü. Kafasındaki planları lig için neler uygulayacağını daha iyi gördü diye düşünüyorum. Ligde puan olarak ya da sıralama olarak olduğumuz yer Beşiktaşlıları ya da spor severleri aldatmasın. Çok uzun bir ara verildi. Ilk defa ligde bu kadar uzun bir ara oldu. Bu aradan dönüş nasıl olacak? Kondisyon anlamında oyuncular nasıl dönecekse anlamında nasıl dönecek? Burada fiziksel olarak bu oyuncuların mental olarak dönüşleri çok önemli. Biz takım olarak şu an daha motive bir şekilde kaldığımız yerden devam edeceğiz. İnşallah üst üste galibiyetler alarak yarışa tutunacağız diye düşünüyorum.

"JOSEF'İN ÇOK BÜYÜK HİZMETLERİ VAR"

"Transfer sezonu açıldığı zaman şu kafamızda bazı şeyler var. Bunlar o dönemde netleşecek ama Josef çok önemli bir oyuncu. Biz Beşiktaş'ın çok büyük hizmetleri var. Josef ve hocamızın tabii isteği olursa devam etmek isteriz tabii ki..."