Gökhan Keskin şu ifadeleri kullandı: 

Ersin için kulüpden izin çıkmadı önce bunu söyleyelim. Ersin önümüzdeki sezonda Mert ile beraber kaleyi paylaşmaya devam edecek.

Mert'in formundan sonra Ersin genç bir kaleci olarak gitmek istedi, şansını denemek istedi. Tekliflerde vardı yurt dışından ama Beşiktaş bir türlü izin vermedi, bu sezon başı yine izin çıkmadı Ersin'e...

Şenol Güneş transferleri bekliyor, 3-4 oyuncuyu veto etti istemediği oyuncular. Burak Yılmaz teknik ekipte antremanlara başladı. Şenol Güneş için en büyük transfer o olacak gibi. Burak'ı yanında görmek Şenol Güneş'i mutlu ediyor.

Ceyhun Kazancı İngiltere'ye gitti ve Redmond ile başladı ve birçok görüşmeler yaptı. Beşiktaş'ta Premier Lig'de kimsenin düşünmediği düşen iyi oyuncuları bi'şekilde ikna edip getiriyorlar.

Beşiktaş Redmond'un gelmesini istiyor. Geçen sezon özellikle son maçlarda çok iyi form yakaladı. Kendiside bunun farkında teklifleri bekliyordu, şu an için orada netleşen bir şey yok.

Arsenal'dan bir defans oyuncusu gelecek ama oyuncunun kararı bekleniyor, Premier Lig'den gelmek kolay değil. Saiss kalmak istemiyor gidiyor, Saiss beşiktaş takımında doğru oynadığı zaman, doğru mevkiide oynamadığı zaman Beşiktaş çok zorlanmıştı. Saiss ve Welinton sonrası oraya iyi bir transfer şart.

Maliyetler oldukça yüksek bunun için açıkcası bekliyorlar ve bu işin en doğrusunu İngiltere'deki temaslarla doğru oyuncu isimleri, doğru transferlerle sezon başladığında ki bunlar Avrupa Kupaları başlangıcına yetişmeyecek. Şenol Güneş her ne kadar istese bile...

Takım içine en az 3-4 oyuncu takviyesi yapılacak kanaatindeyim.