Erman Özgür'ün açıklamaları şöyle:

"ŞENOL HOCA ORTA SAHAYA DA DOKUNMAYA BAŞLADI"

"Şenol Hoca genelde santrfor performanslarına dokunan bir teknik direktördür. Artık orta saha performanslarına da dokunmaya başladı. Gedson kariyerinde tekrar çok büyük bonservis bedelleri edecekse; bugün oynadığı gibi oynamalı." dedi.

"GEDSON BUGÜN BUNU YAPTI"

“Bugün Cenk Tosun ve Aboubakar’ın yaptığı işe ortak olabilecek bir orta saha lazım diyorduk. Beşiktaş’ta bugün Gedson Fernandes bunu yaptı. İlk golden sonra Beşiktaş’ın sanki ipleri çözülmüş gibiydi. Adana Demirspor geniş alanda oynayan bir takım ve her takıma karşı bunu yapıyorlar.” dedi.

"ABOUBAKAR VE CENK'İN YAŞLARI SERT DÜŞÜŞ YAŞAYACAK KADAR DEĞİL"

“Gelecek sezon dış transferden ziyade Redmond’u tutmak, Ghezzal’ın iyileşmesi, Aboubakar ve Cenk elinde ki yaşları sert düşüş yaşayacak kadar değil. Savunma ikilini tutturmuşsun ve kalecinde çok iyi tutturdun.” dedi.

"WELINTON GİBİ BİR STOPER İSTEMİYORSAN"

“Beşiktaş geride olsaydı Necip’in girişine, Tayfur’un girişine isyan edebilirdi. Beşiktaş’ın üretken oyuncular üzerinden hamle yapması gerek mesela Maxim pek katkı vermedi, Muleka olmadı, Dele Alli’yi göndereceksin. Ofansif orta saha, santrafor, sol bek ve Welinton gibi bir stoper istemiyorsan stoper’de istemelisin."