"BEŞİKTAŞ KÖTÜYE GİDİYOR"

"Beşiktaş genel olarak son 20-30 dakikaları kötü oynuyor. Gittikçe iyi olması gerekiyor takımın ama olmuyor. Bugün de gol iptal olmasa berabere bitecek maç."

"CENK'İN KAFASI SAHADA DEĞİL"

"Cenk Tosun oyuna giriyor, 5 dakika sonra sarı kart görüyor. Bu ne demek? Oyuncunun kafası sahada değil. Böyle bir şey olmaz. Ronaldo bile yedek kalınca böyle davranmıyor."

EN KEYİF VERMEYEN TAKIM...

"Başakşehir ve Fenerbahçe maçları keyif veriyor. Beşiktaş ve Galatasaray bir öyle bir böyle. En keyif vermeyen takım Trabzonspor."

"OFSAYT ÇİZGİLERİNE GÜVENMİYORUM"

"Hakemlerin oyun bilgisi hiç yok. Hem oyunu çok sık durduruyorlar hem de oyun durunca oyuncularla muhabbet ediyorlar. Bir de tavla verelim size, futbolcularla keyif yapın sahada. Böyle şey olur mu? Ben bizim ligimizde çekilen ofsayt çizgilerine de yıllardır güvenmiyorum."

"DEVRE ARALARI 20 DAKİKA SÜRÜYOR"

"Bizim ligimizde devre araları 20 dakika sürüyor. Şampiyonlar Ligi'nde, Dünya Kupası'nda 1 saniye geciktir bakalım devre arasını ne oluyor! Bunların hepsi kural, ikinci yarıya 2 dakika kala sahaya çıkarsın, oyuncular sahaya gelmezse rapor edersin. Senin soyunma odasını ne zaman terk edeceğin bile belli. Her şeyi 'idare' ediyorlar ligde."

"SEZON BAŞI BÖYLE DEĞİLDİ"

"Sezon başında Beşiktaş'ı izlerken çok keyif alıyordum. 'İnşallah böyle giderler' dedim ama olmuyor. Fenerbahçe ve Başakşehir'de tam tersi mesela, sürekli olarak gelişiyorlar. Bir de Adana Demirspor fena işler yapmıyor. Beşiktaş kötüye gidiyor oyun olarak."

"BU ZEMİNDE NASIL MAÇ OYNANIR?"

"Geçen hafta hipodroma gittim maç izlemeye, bugün maç oynanan zeminden daha iyiydi. Bu zeminde nasıl maç oynanır? Oyuncuların sağlığını düşünmüyor musunuz? Bu maçın bu kadar ağır bir zeminde oynanmasının tek sorumlusu TFF'dir."

"İLK İPTAL DOĞRU"

"Beşiktaş'ın iptal edilen golünde verilen karar doğru. Golden önce ofsayt ve hatta Weghorst'un elle oynaması var. Ancak hepsinden önce de penaltı var."

"TESADÜFİ BİR GOL"

"Tayyip Talha'nın golü tamamen tesadüfi bir gol. Bilerek atıldığını düşünmüyorum. Tayyip topa öyle bir vurdu, top doğru yere gitti. Hepsi bu kadar."

"GİRESUN'UN GOLÜ GÜME GİTTİ"

"Giresunspor'un iptal edilen golünde bence ofsayt yok. Kollar ofsayt sayılmaz, şüphesiz. Net şekilde golün 'güme gittiğini' söyleyebiliriz. Çizgiler doğru çekilmemiş. Bu çizgiyi bana açıklasın birisi. Bu çizgiyi kim çektiyse gözlerinden öperim."

Kaynak: Sporx