En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Ersin Destanoğlu, A milli takımı hak etmişti

Genel 08.10.2021, 22:53

VOLE yorumcuları Mustafa Demirtaş ve Onur Tuğrul, Beşiktaş'ın kadro yapısını değerlendirdi.

8+3 kuralı içerisinde Serdar Saatçi'nin forma şansını arttırdığını belirten ikili, Serdar'ın gösterdiği performansla stoper rotasyonunda Necip'in önüne geçtiğini ifade etti.

Serdar'ın 11 oynamasının Beşiktaş'ın hücumdaki yabancı yıldızlarını oynatabilmesinin yolunu açacağını belirten Demirtaş ve Tuğrul, bu sayede Beşiktaş'ın oyun kalitesinin yükseleceğini, bunun sinyalini ise Malatyaspor maçında gördüklerini belirtti.

Serdar ilk 11 oynadığında Beşiktaş'ın 3 yerlisinin de özkaynak düzeninden yetişmiş isimler olacağını belirten yorumcular; Beşiktaş'ın hem dünya yıldızlarına, hem de kendi yetiştirdiği yıldızlara sahip bir takım olduğunu, hocasının kendi efsanesi olduğunu, bunların bir büyük takım için en önemli kazanımlar olduğunu söyledi.

Altyapıdan çıkan bir başka oyuncu Ersin'in performansına da değinen ikili, Ersin'in gittikçe yükselen bir form grafiği olduğunu, geçen sene en büyük handikapları olan kaleden çıkmma, açı daraltma gibi özelliklerin bu sezon en büyük artıları olduğunu, bunun da Ersin'in kendini ne kadar geliştirdiğinin bir göstergesi olduğunu ifade etti.

VOLE yorumcuları, Ersin'in ik 11 oyanamasa dahi, milli takım aday kadrosuna çağırılmayı hak ettiği görüşünde birleşti.

Duhuliye.com

Yorumlar (21)
Rumuz:
Misafir-2318528 10 ay önce
Ersin mi milli takimi haketmisti? VAllahi bazi adamlar analarindan sansli doguyorlar. simdilerin populer trendi "ersin ovuculuk". guya pozitif olup premium karakter sahibi olacaklar. Ersin 2. lig topcusu olur en cok.
Mert ise komple kaleci, hem tecruebesi hem yetenekleri ile.
Dun aksam caner fena degildi ama ridvanin yapabildiklerini yapmaktan uzak. Caner ice katedemiyor, sadece oradan orta yapiyor. Ridvan olsa kazanabilirdik maci
Mobil-84154 10 ay önce
Fenerbahçe ve Trabzonspor taraftarı kendi kalacilerini zorla milli takımda oynatır bizim tarafımızda elindeki değeri yok eder kova der milli takımda oynatmaz
Misafir-8823069 10 ay önce
1 senesi kaldı milli takım için. Artık Altay'ı, Uğurcan'ı teneke bağlayıp yollarsınız. Çizgide bekle top çıkar devri bitti. 11. oyuncu olarak oyuna dahil olamıyorsanız Avrupa'yı rüyanızda görürsünüz. Bu ligde bu özelliklere sahip Ersin'den başka kaleci yok!
Misafir-2916396 10 ay önce
milli takımı hamit altıntop denen şahıs kurdu. beşiktaştan oyuncu almamaya çalıştı dallama
Mobil-36203 10 ay önce
Bu milli takım benim milli takımım değil çünkü bu federasyonun hepsi Beşiktaş düşmanı
Cemo 10 ay önce
Çizgi kalecileri ile büyük takım gibi oynayamaz ve büyük takım olamazsınız. Altay ve Uğurcan çizgi kalecisi Altay biraz daha iyi diğer özelliklerinde. Ama Ersin komple bir kaleci. Milli takımın kalesini alırsa bir daha alamazlar. Caneri oynattılar dün yine saçma sapan ortalar uzun paslar denedi bitirdi takımı. Rıdvanı oynatmayan son işinde U21 hocası olan adam mı olur... Çok bozuk bir sistem var komple değişmeli. Yeniden bir organizasyon inşaa edilmeli ve bunu yaparken futbol ile alakası ve bilgisi olanların fikri alınmalı. Organizasyonun her aşamasında bilgili ve ahlaklı kişiker seçmeye özen gösterilmeli. Patronlardan ve çetelerden kurtulmalıyız
Misafir-7763166 10 ay önce
İskoçya maçınca, 5 tane kurtarışı var.
Futbolubilen 10 ay önce
Ersin in ayakları Uğurcanın ayaklarından daha iyi. Bu Uğurcan nasıl milli oluyor anlamakta zorluk çekiyorum! Bir Takımın Kalecisi de topu doğru kutlaması lazım.Her topu outa veya rakibe,gonderilmezki!!!
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.