İskoç ekibi Rangers'a transfer olan Rıdvan Yılmaz, siyah-beyazlı takımın altyapısından birlikte yetiştiği Ersin Destanoğlu ile yakın zamanda bir telefon görüşmesi yaptı ve desteğini iletti. İkili birbirine başarı dileğinde bulundu.

TRANSFER OLURKEN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Hatırlanacağı üzere Rıdvan Yılmaz, Beşiktaş'taki takım arkadaşlarına veda ettikten sonra basın mensuplarına yaptığı açıklamada Avrupa'ya transfer olma hayaline kavuştuğunu ifade etmişti. Bir basın mensubunun Ersin Destanoğlu ile yaptığı görüşmeyi sormasının ardından genç sol bek duygusallaşmıştı.

BİRLİKTE BAŞARI ELDE ETTİLER
Sergen Yalçın döneminde Beşiktaş A Takımı'nda birlikte düzenli olarak forma giyen ve altyapıdan çıkıp siyah-beyazlı takımda şampiyonluklar kazanan iki futbolcu, bu sevinci birbirlerine sarılarak kutlamıştı. Röportajlarda ise ikili birbirinden hep övgü dolu sözlerle bahsetmişti.

KADERLERİ DE AYNI
Ersin Destanoğlu ve Rıdvan Yılmaz, Beşiktaş'ta birlikte başarılı olduğu gibi yakın zamanda benzer sıkıntıları da yaşadı. Rangers'ta beklenen etkiyi gösteremeyen ve ilk 11'de çok fazla şans bulamayan Rıdvan'ın bu durumu, Ersin'in de Beşiktaş'ta 11'den uzak kaldığı döneme denk geldi.

Kaynak: Sporx