Fatih Terim'in, Beşiktaş'ın gündeminde olduğunu açıkladı

Beşiktaş'ta altyapı çalışmalarında etkin rol oynayan, kongre üyesi olan ve siyah beyazlı kulübün altyapısına oyuncu yetiştirmek için kurulan Avcılar Tahtakale Kartalları kulübünün başkanlığını üstlenen Yılmaz Canbolat, Fatih Terim'in Beşiktaş'ın gündeminde olduğunu söyledi.

"Net bir biçimde duydum, Fatih Terim'le başkan bir görüşme yapacak"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Canpolat, '''Başkan Hasan Arat yerli bir teknik direktör getirecek. Net bir biçimde duydum. Fatih Terim'le başkan bir görüşme yapacak. Fatih Terim ismi masada. Fatih Terim'in de Beşiktaşlı dostlarına gelebilecek bir teklife sıcak bakacağını söylemiş. Önümüzdeki hafta başkan Hasan Arat, Fatih hocayla bir araya gelir. Her iki isim de Adanalı. Bir faktör. Fatih Terim'in Beşiktaş'a karşı bir sempatisi var, bunu her zaman söyledi. Beşiktaş bir yerli teknik direktörle anlaşacak. Bu Fatih Terim olabilir'' dedi.

Fatih Terim'in Panathinaikos karnesi

Fatih Terim, yaklaşık 5 ay başında kaldığı Panathinaikos ile tüm kulvarlarda 26 resmi maça çıkmış ve bu mücadelelerde 14 galibiyet, 6'şar beraberlik ve mağlubiyet alarak 1.85 puan ortalaması tutturmuştu.

ajansspor