Savaş Çorlu şunları söyledi:

"Favorim Beşiktaş, Trabzonspor’un Avrupa’danda Monaca gibi güçlü bir takımdan yorgun dönebileceğini düşünüyorum, seyirci avantajı da önemli, Abdullah hocanında belirttiği gibi. Mesela basına bakıyorum Valerien İsmael son 9 sezonun 9 haftalık dilimine göre en iyisi.

9 sezonun 9 haftalık sürecinde en iyisi olan teknik adam için, Fenerbahçe maç öncesi acaba son maçı olabilir mi? deniyor..

Biz bu işlerden ne zaman kurtulacağız bilmiyorum. Birinci ile yedinci arasında 1 puan fark var ve bu çok ilginç değil mi?

Mesela diğer hocalar içinde bakıyorsun aynı şey başka takım hocaları içinde geçerli. Ligin 7. Haftasında ''hoca kovulabilir'' haberlerini duyuyoruz.

Valerien İsmael’li Beşiktaş’ın seyirci avantajı olacak, sakatlar dönüyor, Tayyip Talha’nın bu kadar iyi olması avantaj, Saiss gelmez ise Montero ile oynayacak, bakalım burada nasıl performans sergilenecek.

Güzel, gollü bir maç bekliyorum ama Beşiktaş’ın seyirci avantajını iyi kullanıp, birde Monaco maçından Tanbzonspor’un yorgun döneceğini bir avantaja çevirip favorinin Beşiktaş olacağını söyleyebilirim."