Beşiktaş, Atletico Madrid forması giyen Felipe için tüm şartları zorlarken, yıldız oyuncunun yaptığı bir paylaşım siyah-beyazlıları heyecanlandırdı. Beşiktaş'ın transfer listesinde üst sırlarda yer alan Felipe, "Yeni bir maceraya başlamakla ilgisi olabilecek bir düşünceyle, bir şey istiyorsanız, geri dönün, tekrar deneyin ve sıfırdan başlayın" mesajını paylaştı. Sambacının bu paylaşımı "Beşiktaş'ın teklifi onu da heyecanlandırmış" yorumlarını da beraberinde getirdi.

TEK TEKLİF BEŞİKTAŞ'TAN

Brezilyalı stoper İspanyol ekibinde fazla şans bulamamasından dolayı ayrılmayı kafasına koydu. Felipe'nin sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. El Mundo Deportivo'dan derlenen habere göre, Felipe Wolves'a transferi gündemden kalktı. Avrupa'dan tek resmi teklifi Beşiktaş gönderdi. Siyah-beyazlıların ara dönemde renklerine katmak istiyor. Tecrübeli stopere teklif edilecek senelik ücretin de 900 bin ile 1 milyon euro arasında olacağı kaydedildi.

Brezilyalı oyuncu milli takımda 2 kez forma şansı buldu. Felipe, bu sezon 2 maçta forma şansı buldu. Bu mücadelelerde 90 dakikayı sahada tamamladı. Piyasa değeri 3 milyon euro olarak biliniyor.

Kaynak: Sabah