Golcü transferi için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe ve Galatasaray’ın belirlediği ortak hedeflerden biri için Beşiktaş da devreye girdi. Wout Weghorst’un ayrılığı sonrası Siyah-Beyazlıların golcü isim için temaslara başladığı belirtildi.

Süper Lig’in devleri, transfer çalışmalarını sürdürürken Wout Weghorst’un da ayrılığı sonrası üç büyükler için öncelik golcü transferine dönmüş durumda… Fenerbahçe ve Galatasaray ’ın hedefinde yer alan golcü oyuncu için Beşiktaş da devreye girdi.

DEMBELE, MURIEL, HAJI WRIGHT…

Beşiktaş’ta golcü transferi için çalışmalar sürerken Fenerbahçe ve Galatasaray da ortak hedeflerine bir yenisini Antalyaspor’dan Haji Wright ile ekledi.

Daha önce Moussa Dembele ve Luis Muriel için de adı geçen iki kulüp, bu kez Haji Wright transferi için girişimlerde bulunuyorlar.

PİYASASI YÜKSELİYOR

Antalyaspor ise kapıyı 10 milyon Euro'dan açarken, Galatasaray'ın bu transferde işi hiç kolay olmayacak gibi görünüyor. Çünkü golcü arayan Fenerbahçe de Wright için devrede. Son olarak da İngiliz kulübü Crystal Palace'ın da Haji Wright'ı gözüne kestirmesi, piyasayı bir hayli yükseltmiş durumda. Antalyaspor, geçen sezon Danimarka temsilcisi Sönderjyske'den kiraladığı, bu sezon başında da bonservisini 2 milyon Euro'ya aldığı ABD'li golcüden büyük kâr elde etmeye hazırlanıyor.

Kaynak: Fanatik