Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu’nda Fenerbahçe'nin Çaykur Rizespor ’u 2-1 mağlup ettiği mücadelenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, adı Beşiktaş ve Fenerbahçe ile geçen Kamerunlu yıldız Vincent Aboubakar hakkında açıklamalarda bulundu 

"Biz istersek, talip olursak alırız"

Kamerunlu futbolcu Vincent Aboubakar ilgilendiklerine yönelik çıkan iddialarının sorulması üzerine Baki, "Aboubakar konusu, bana göre olacak iş değil. Çünkü ne bir kere konuştuk, ne bir kere nabız yokladık, ne bir kere menajerini aradık. Çok enteresan. Hele Suudi Arabistan’da, bizim oradaki çevrimizi sizler biliyorsunuz. Biz istersek, talip olursak alırız. Anaokulu yönetmiyoruz. Rakibimiz darılır, bize gücenir diye. Zaman zaman dikkat edeceğimiz durumlar da olabilir. Rakibimiz belki olayın son aşamasına gelmiştir. Centilmence davranabiliriz. Başkanımız ve yönetimimizi adeta bilerek ve isteyerek aciz göstermeye çalışanlar var. Biz kimseden çekinmeyiz. Biz eğer talipsek gideriz kulübüyle, menajeriyle daha sonra da kendisiyle masaya otururuz. Bizim şartlarımızı kabul ediyorsa da alıp getiririz" ifadelerini kullandı.

Antalyaspor’da forma giyen Haji Wright ile ilgili ise Selahattin Baki, "Şu anda düşünülmüyor. Antalyaspor cephesi böyle bir açıklama mı yaptı? Şu anda bizim gündemimizde an itibariyle öyle bir şey yok. Bir forvet transfer ihtiyacı da Fenerbahçe’nin yok. Zaten 5 tane forvetimiz var" dedi.

Kaynak: Fanatik