Emek Ege;
Fernando Santos önümüzdeki sezon devam etmeli mi?Yoksa bu soru için çok mu erken...

Ali Ece;
Sana sormak lazım.

Emek Ege;
Fernando Santos ilk açıklandığında tabii ki Portekiz Avrupa Şampiyonluğu milli takımlarda yaptığı başarılı işler geliyor akıllara sonra detaylı düşününce harika bir transfer dedim çünkü Beşiktaş'ın deneyime, güvene ihtiyacı var. Arka arkaya 2-3 tane teknik direktör değiştirmiş, zaafları olan bir kadro var, kadro içerisinde kazanılması gereken oyuncular var Fernando Santos feleğin çemberinden geçmiş, bir sürü oyuncu ile çalışmış, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük oyuncularında Ronaldo ile çalışmış işte Portekiz ve Yunanistan milli takımlarında yaptıkları ortada birçok oyuncuyu tanıyor ve idare etmesini biliyor dedik Beşiktaş'a bir sistem oturtacaktır hatta bu defansif anlamda güçlü oyunlarıyla başarıyı yakalaması ilk etapta Beşiktaş açısından da avantaj gibi gözüküyordu ama devre arası geldi iki önemli transfer yaptı Beşiktaş. Worall aldı hadi o da önemli transfer diyelim çünkü o mevkiye çok ihtiyacı vardı Beşiktaş'ın gel gör ki Beşiktaş'ın oynadığı futbol Beşiktaşlılara umut vermiyor.

Yani kupada yola devam ediliyor olması, kupada hem Fenerbahçe hem de Galatasaray'ın elenmiş olması aslında sonuç bakımından Beşiktaş'ı umutlandıracak bir gelişme.

Ghezzal, Aboubakar oynayabilecek durumda ise oynat ama sonradan oyuna alırsan işte derbide kurtarıcı olarak  sahaya sürdüğün zaman Aboubakar intikam alıyor senden Aboubakar oynamadığı ya dakadro dışı bırakıldığı için şu anda Aboubakar belki bilinçaltından belki planlı olarak senden intikam alıyor. 

Dirlik, düzen gelmedi Musrati o kadar sıradan, kötü gözüküyor ki, Muçi'yi yerinden uzaklaştırıyorsun, Semih Kılıçsoy'u yerinden uzaklaştırıyorsun teknik direktör daha ayar bulamadı....