Beşiktaş Futbol Şubesi Sorumlusu Feyyaz Uçar, Çaykur Rizespor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

"SON DERECE MEMNUNUZ"

"Hak ettiğimiz bir galibiyet. Oyuncularımızın, oyunundan son derece memnunuz. Son dakikaya kadar bırakmadılar. Skora isyan ettiler. Neticede de son dakika golüyle galibiyeti kazandılar. Teknik heyeti ve futbolcularımızı kutluyoruz"

"ELLERİNDEN GELENİ YAPTILAR"

Masuaku'nun ağrısı dolayısıyla kadrodan çıkarttık. Gedson da kadroda yoktu. Oynayan arkadaşlar ellerinden geleni yapmaya çalıştılar.

PENALTI TEPKİSİ

"Oyuncularımızın emeklerinin yine bugün yanlış düdüklerle göz ardı edildiğini görüyoruz. Bize göre 2 tane penaltı pozisyonu var. Tartışılacak, yorumlanacak pozisyonlar. Bize göre, özellikle ilk pozisyonda penaltı olduğunu düşünüyoruz. Salı günü çok önemli bir maça çıkacağız. O maçtan önce kimse bize ayar vermeye kalkmasın."

"BİZE AYAR VERMEYE KALKMAYIN"

"Beşiktaş büyük bir camiadır. Bu insanları üzmemek lazım. Kendi siyasi çıkarları için, Beşiktaşımıza kimse ayar vermeye kalkmasın. Bütün taraftarımızı salı günkü maça bekliyoruz. Beşiktaş'ın birlik olduğunda neler olduğunu bütün ülkenin görmesini istiyoruz. Sezonun maçı, onlara gerçekten ihtiyacımız var. Ben onların sayyesinde birçok maç kazandım. Yine tekerrürünü bekliyoruz."

"TARAFTARIMIZI MAÇA BEKLİYORUZ"

"Diğer konularla ilgili sorularını alamayacağım. Tamamen salı günkü maça odaklandık. Taraftarımıza seslenmek istiyorum, bütün camiamızı, taraftarımızı maça bekliyoruz."