En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Feyyaz Uçar: "Hakkımı helal etmem"

Genel 20.01.2021, 00:44

Beşiktaş'ın efsane futbolcularından Feyyaz Uçar, Aleni TV Youtube kanalında yayınlanan "Aleni Muhabbet" programına konuk oldu.

Beşiktaş tarihinin en başarılı dönemlerinden biri olan, "Metin - Ali - Feyyaz dönemi" olarak anılan yılların anlatıldığı programda Süleyman Seba'dan Rıza Çalımbay'a, Şifo Mehmet'ten Recep Çetin'e kadar birçok efsane isimden söz edildi.

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye transfer olmasıyla olay yaratan ve birçok Beşiktaşlının bugün bile büyük üzüntüyle hatırladığı bir ayrılığın baş kahramanı olan Feyyaz Uçar, Beşiktaş'tan koparılıp Fenerbahçe'ye imza attığı süreci de ilk kez bu programda anlattı.

O yıllarda kulüp bonservisini vermeden hiçbir oyuncunun farklı bir takıma imza atamayacağını hatırlatan Uçar; dönemin iki yöneticisinin bonservisini Fenerbahçe'ye verdikten sonra kendisine Fenerbahçe ile anlaşmasını söylediğini ifade etti ve bu yöneticilerin aynı zamanda olayları Süleyman Seba'ya çok farklı bir şekilde aktardıklarının altını çizdi.

"Ben Beşiktaş'tan gitmedim, gönderildim" diyen Feyyaz Uçar, kendisini Beşiktaş'tan koparanlara hakkını helal etmeyeceğini belirtti.

Onursal Başkan Süleyman Seba'yı son günlerinde ziyaret ettiğini söyleyen Uçar'ın ziyarete ilişkin anlattıkları ise Beşiktaşlıları çok duygulandırdı.

Duhuliye.com

Yorumlar (42)
Rumuz:
Mobil-58059 1 yıl önce
Burda Feyyaz’a atıp tutanların hicbirseyden haberi yok. Feyyaz‘i çocukluğunda izleyen bilir, Metin-Ali-Feyyaz, Feyyaz’dan dolayı efsanedir. Fizikteki F=m.a kurali gibidir.
Gandalf 1 yıl önce
Şu videoyu bir kez izleyin.O gönderilişini fbye ve Süleyman Sebaya veda edişini anlatırken sesinin titreyişini boğazına düğümlenişini duygularının hala ilk gün ki gibi canlı oluşunu gözlemleyin sonra yorum yazın.O konuşmayı dinlerken gözleri dolmayan burnunun direği titremeyen adam BEŞİKTAŞ'lı değildir.
garipçe 1 yıl önce
gittiğin sezon uzun süre sözleşme imzalamadın. fener istiyor dendi. kulüp yüksek bir bonservis istedi. değerimi görmek için imzalamamıştım dedin. sonra çek olayı patladı. açıklanan bonservisin 5 te birine fenere transfer oldun. hepsini bir araya getirince sanki sen de kalmaya pek niyetli değil gibiydin. fenere imza attığın görüntülerde hasret giderir gibi keyifliydin. benim gibi kaç çocuk genç adam ağladı o günlerde sen gittin diye.
Misafir-1923185 1 yıl önce
Lütfen bırakınız Efsane konuşsun yoksa sizin ne kadar dinlenebileceğiniz ile ilgili bir deneme yapar isek üzülürsünüz. Lütfen bırakınız konuklarınız konuşsun sizin yargılarınız sizin yargılarınız bizi ilgilendirmiyorsunuz.
Misafir-6092242 1 yıl önce
az mı yazdın be sen fenere gollerini? Hem de Kadıköy'deki 4-0 yendiğimiz maçta üçleme yapmıştın... Hey gidi günler... Sarı civcivler sokağa çıkamazdı ezikliklerinden... En az 3 genelde 4 bir kez de beş çekmiştik keratalara... Hem de kendi saha ve seyircileri önünde...
Misafir-8664334 1 yıl önce
Beşiktaşın bir duruşu vardı. Çekin arkasini yazdırmıyaydın iyiydi. Ondada avukatın suçu mu bişey vardı..
Mobil-71262 1 yıl önce
Anlamadım. 12 milyona imza atmadın. Atmadıysan 5 taksitte odenenecek olan 7 milyon nedir? Herhalde 2*7 = 14M uzerinden sözlesme yapılmış lakin 14 degil 12 vermek icin tarihi gecen cekler verilmis. Feyyaz da cekin arkasını yazdırdıgı icin kuluple yolları ayrılmış. Rıza'nın 14 ettigi yerde Feyyaz 12 az olmus. Rıza = Necip, Feyyaz = Burak Yılmaz. Feyyaz gitmekte haklı. Ama bu sekilde giden bjk efsanesi olamaz.
Mobil-53662 1 yıl önce
Para için gitmiş olsa bile siz kimsiniz lan Feyyaz Uçar’ın Beşiktaşlılığını sorguluyorsunuz.!!? 41yaşındayım ve O benim çocukluk kahramanım,Bjk’nın vücut bulmuş hali,milyonların sevgilisi..
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.