Beşiktaş Futboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Feyyaz Uçar, Ümraniye BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında, Siyah-Beyazlıların genç golcüsü Semih Kılıçsoy hakkında değerlendirmelerde bulundu. Semih Kılıçsoy’un kuvvetli bir futbolcu olduğunu belirterek, 'Semih’i mümkün olduğu kader elimizde tutmak istiyoruz,' diyen Uçar sunları söyledi. 

'Son ana kadar ayakta duruyor ama onun karşısında kendini yere atan oyuncular var. İstanbulspor maçında ona sarı kart aldırtmak için yere atanlar oldu kendini. Semih’te tek eksik sol ayak çalışmaları yapmalı' ifadelerini kullandı.

'Semih bizim rol modelimiz'

Uçar, altyapından yeni Semihler çıkarma hedefinde olduklarını söyleyerek, "Semih’i mümkün olduğu kader elimizde tutmak istiyoruz. Biz Türk’üz ama dünya takımı olacağız. Altyapıdan birkaç Semih yetiştirip, oyuncu satarak alttan gelenlerin önünü açmak istiyoruz. Semih bizim rol modelimiz. Her sene bir Semih çıkmaz ama başka mevkilerde bulabiliriz. Altyapıdaki bütün oyunculara ayrı bir eğitim başlattık. Hepsi özel dersler alacaklar. Her zaman başaramayabilirsiniz ama artık tek taraflı işlemeyecek. Sadece al al değil, satacağız da" açıklamasında bulundu.

| Duhuliye