En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Fikret Orman röportajının tamamı yayınlandı!

Genel 17.08.2021, 23:42

Beşiktaş eski başkanı Fikret Orman TGRT Haber'den Gökhan Dinç'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Çebi'yi sokakta görsem selam vermem cümlesiyle dikkat çeken Orman, "paralar nerede" tezahüratından ibra konusuna, Beşiktaş'ın mali durumundan Ahmet Nur Çebi ile olan ilişkisine kadar her konuda merak edilenleri cevapladı.

İşte Fikret Orman'ın açıklamalarının tamamı:

Duhuliye.com

Yorumlar (96)
Rumuz:
Mobil-66901 10 ay önce
Altınları var di bitti mı....
Misafir-4276974 10 ay önce
Fikret Orman sayesinde yeni bir başlangıç yaptık ama kıymetini bilmiyorsunuz. Aynı anda 2 teknik direktöre para ödeyebiliyoruz. Yeterli ve kaliteli transfer yapabiliyoruz. Bu adam olmasa hala eski inönü stadında yada tokinin nerede olacağı belirsiz stadında sürünecektiniz. 3 büyükler arasında borcu en çok, geliri en az olan klüp iken gs ve fb den daha düze çıkmış durumdayız. Bu adam bize iyi kötü bir vizyon kattı ve harika seneler geçirdik. Bütün bunları ANÇ mi başardı sanıyorsunuz. Bütün takımların başarısız transferleri var ve FO döneminde de oldu. Örnek Lens. Açık söylüyorum size aziz yıldırımın "en iyi oyuncunuzu alır yedek oturturum" dediği dönemde FO nun lens i alması paha biçilemez. O günden beri hiçbir FB li arkadaşım karşımda başı dik duramıyor. Biz istedik aldı. Biz istedik korkaklık yapmadı ve kadıköyde maça çıkmadı. Yazık sizlere yazık rüya gibi şampiyonluklar yaşadık. Bu adamın ahını almayın. Açın 3 büyüklerin bilançolarına bakın FO başlarken nasılmış, ANÇ başlarken nasılmış. Terbiyesizlik yapmayın.
Misafir-9167720 10 ay önce
kardeşim yazmış de
kartal 1903 10 ay önce
Arkadaş yani kendi yaptığın saçma sözleşmeler feshedilince benim suçum mu diyorsun tabiki senin suçun öyle saçma tek taraflı sözleşmeler imzalamışsın ki beşiktaşın lehine gram madde koymadan imzalamışsın
Misafir-3272943 10 ay önce
Paralar kasada olsa paralar nerede diye sorulmazdı zaten az zeka lütfen.
Misafir-1997018 10 ay önce
senin yaptığın pislikler yüzünden hala belimizi düzeltemiyoruz. Hala ne suratla konuşa biliyorsun
KartalizmAli 10 ay önce
Hakkını yediler başkanım hakkını, ödeyemeyecekler bu hakkı
Misafir-7703356 10 ay önce
Neden başkanlığı bırakıp kaçtığını da açıkla başkan. Tarih yazdı bir başkanın arkasına bakmadan kaçtığını ama bir de sebebini bilelim.
Misafir-6355782 10 ay önce
fikret bey ağzınla söylüyorsun 100 milyon avro gelir elde ettik diye..bizde o paraları soruyoruz nerede bu gelir???
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.