Bir de Böyle Düşün programında derbi hakkında konuşan Kaşeler şunları söyledi:

"Beşiktaş, Galatasaray’ı 3-1’lik net bir skorla geçti. Maçın ilk 20 dakikasında Beşiktaş karşı kaleye gidip bir pozisyon üretemedi. Galatasaray Icardi’nin imza vuruşlarından bir tanesiyle 1-0 öne geçti ve bu gol sonrasında Beşiktaş üzerindeki o stres kalktı ve Beşiktaş Galatasaray’ın üstüne gitmeye başladı.

 Önce Saiss ardından Cenk’in kafa vuruşları geldi sonrasında ise Saiss kafa vuruşu ile golü attı. İkinci yarıda ise bir 15 dakika var ki! Beşiktaş Galatasaray’ın sol tarafını felç etti. Redmond ve Rosier o bölgeyi adeta otoban haline getirdi. Maç öncesi o bölgede Adekugbe oynarsa ne olur? Diyorduk işte olanlar oldu. 2-1’e geldi maç sorasında set hücumuna döndü. Beşiktaş Galatasaray’ı 5-4-1 ile bekliyordu 4-23-1 ile bekliyordu ilk 20 dakika özelinde Galatasaray çok rahat kazanacak gibi beklerken sonrasında ve özellikle ikinci yarı itibariyle Hadziahmetovic, Salih ve Gedson üçlüsünü tebrik etmek lazım.

Galatasaray’da Mertens etkisizdi. Torreira ve Oliviera’nın alternatifi yok.

Aboubakar ile ilgili şöyle bir şey söyleyeceğim. İlk geldiğinde kendisi topu alıp, pozisyon yaratıyordu. İkinci dönemi gelen pozisyonları atıyordu şimdi biraz sallantıda fiziken çok zayıf, bir sürü topa koşamadı, ayakta duramadı ama ona rağmen Aboubakar’ın kalitesi işte ortaya çıkıyor, üçüncü goldeki vuruş."