Takıma genç ve gelecek vadeden isimleri eklemek isteyen Siyah-Beyazlılar, aradığı ismi İsviçre’de buldu. Kara Kartal’ın bir süredir Yverdon Sport forması giyen Kevin Carlos ile görüştüğü öğrenildi. Öyle ki İspanyol forvetin transferinde büyük aşama kaydedildiği ve transferinin an meselesi olarak görüldüğü bilgisine ulaşıldı.

92 maçta 40 gole katkı

23 yaşındaki oyuncunun, yetenekleri ile Kara Kartal’ın eski futbolcusu Cyle Larin’e çok benzediği öğrenildi. Carlos’un, Siyah-Beyazlı formayı giymeye sıcak baktığı belirtilirken, kulübüyle yapılan pazarlıklarda ise son aşamaya gelindiği kaydedildi. Kariyerinde 92 maça çıkan Carlos, 35 kez rakip fileleri havalandırırken, 5 de gol pası vermişti.

Hedef yerli kalitesini artırmak

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, gelecek sezonki yabancı kuralı nedeniyle elindeki yerli oyuncuların da kalitesini artırmanın peşine düştü.

Orta sahaya Okay Yokuşlu düşünülüyor

Siyah Beyazlılar, ilk olarak orta sahadaki rotasyonu genişletebilmek adına Okay Yokuşlu’yu listesine ekledi.

Türkiye’ye dönmeye sıcak bakmıyor

İngiltere Championship ekiplerinden West Brom forması giyen 30 yaşındaki futbolcu için daha önce eski takımı Trabzonspor da dahil olmuştu. Ancak milli oyuncu, henüz Türkiye’ye dönmeye sıcak bakmıyor. Bu doğrultuda deneyimli futbolcu ile bir temas kurulabileceği ve fikrinin alınacağı öğrenildi.

Üç büyükler Yusuf Yazıcı için devrede

Fransız ekibi Lille ile kontratı biten Yusuf Yazıcı’nın geleceği ise henüz netleşmedi. 27 yaşındaki futbolcuyu, üç büyüklerin tamamı kadrosunda görmek istiyor.Son olarak bu yarışa dahil olan takım Beşiktaş oldu. Kara Kartal’ın hedefi, 3 futbolcudan birini mutlaka kadrosuna katmak.

Fanatik