MHK'den hakemlere uyarı: “Asla karışmayın“

Beşiktaş ile Fatih Karagümrük maçında yaşanan oyuncu değişikliği sonrası hakemlere uyarı geldi.

Futbol 02.09.2021, 11:47 02.09.2021, 11:56
6187
MHK'den hakemlere uyarı: “Asla karışmayın“
Salih Uçan'ın kırmızı kart gördüğü Beşiktaş-F.Karagümrük maçına, Teknik Direktör Sergen Yalçın ile 4. hakem Onur Özütoprak arasındaki diyaloglar damgasını vurmuştu. Siyah-beyazlıları yanlış yönlendiren Özütoprak sahada en az 3 Türk oyuncunun olması gerektiğini savunurken, kafası karışan Sergen Yalçın, Teixeira'yı kenara alarak, Necip'i sahaya sürmüştü.

Milliyet Gazetesi'nden Bilal Meşe'nin haberine göre; Merkez Hakem Kurulu'nun bu maçtan sonra tüm hakemleri değişiklikler konusunda ciddi biçimde uyardı.

MHK yetkililerinin, "Oyuncu değişiklikleri sizin sorumluluk alanınızda değil. Bu konuda teknik adamlara müdahalede bulunmayın ve bundan sonra asla karışmayın" ifadelerini kullandıkları öğrenildi.

 


Yorumlar (10)
Rumuz:
Mobil-86944 3 ay önce
"teknik ekibin bilmesi gerekir suç bizde" diyen arkadaşlar.. Bundan nasıl şüphr ediyorsunuz. Hakem ısrarla 3 işareti yapıyor görmüyor musunuz? Naçaın heyecanı ve tansiyonu var orada. Ayrıca hemen oyuncu değişikliği yapmak zorundasın saniyeler önemli. Böyle bir ortamda hakem Sergen Yalçın'a senin adın Mustafa dese o zeki adam bile tereddüt yaşar o sırada. Vakit gidiyor diye mecburen Necip'i soktu orada.. her şeyi de kendi uydurduğunuz gibi sanmayın ya!!
Misafir-9152389 3 ay önce
Dünyanın en kötü futbol federasyonu TFF'den başka federasyon olamaz. İmkanı yok.
Mobil-40652 3 ay önce
TFF öncelikle bizim maçı yöneten yandaş renkli hakemleri uyarsın, çünkü nerde bizim Aleyhimize kararlar varsa, basim maçlarda oluyor. Bilhassa bunların içinde bizi yakmak adına ellerini ovuşturan çok hakem var, çoğu da hesapta tecrübeli.
Mobil-32532 3 ay önce
Ya Tff bir iş yap da karışıklık olmasın.Dünyada oyunu geliştirmeye bizde ise nasıl daha çok rezil ederim diye çalışıyorlar.
Mobil-65897 3 ay önce
Sergen hoca ve ekibede bu konuda bilgi sahibi olmalıydı hata bizim teknik ekipte
Mobil-28215 3 ay önce
Bunun hata ile ilgisi yok. Sergen mhk yi itin gotune soktu.
Mobil-38251 3 ay önce
Gerçekten çok boş bu TFF. Aslında tüm dünyada bu işler tak noktadan yönetilmeli. Şikenin de böyle kişilerinde önüne geçilir
Mobil-77119 3 ay önce
Bu konuda hakemlerin bilgisi olması gerekmez mi ne demek karışmayın çözüm bu mu bilmeyen hakemi görevlendirmesisin olur biter
Mobil-66263 3 ay önce
Zaten karışmıyorsunuz ki birşeye bizim maçlarda var yok
DİĞER YORUMLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN.