En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

"Futbolcular Sergen Hoca'yı yemiş, yeni hoca Güneş olur"

Genel 15.12.2021, 23:19

VOLE yorumcuları Irmak Kazuk ve Serdar Ali Çelikler, Beşiktaş gündemini değerlendirdi.

Özellikle Çelikler'in Beşiktaş - Kayserispor maçına ilişkin yorumları dikkat çekti.

"Oyuncular Sergen Hoca'yı yemiş" ifadesiyle dikkat çeken Çelikler görüşünü, "Dortmund maçında kafaya çıkmayan oyuncular Kayseri maçında kendilerini yerden yere attı" sözleriyle destekledi.

Önder Karaveli'nin Beşiktaş'a çok yakışan bir profil olduğunun altını çizen ikili Fenerbahçe maçına Karaveli ile çıkma kararını doğru bulurken, bu maça motive olmak için ekstra bir çabaya ihtiyaç olmaayacağını sözlerine ekledi.

Çelikler ayrıca, Fenerbahçe maçı sonrası Şenol Güneş'in Beşiktaş'ın teknik direktörü olacağını iddia etti.

Şenol Güneş'in açıkça "çalışmayı düşünmüyorum" demediğine dikkat çeken Çelikler, başkan Çebi'nin Güneş için yöneticileri ikna etme sürecinde olduğunu, kulüplerde böyle durumlarda son kararı başkanın vereceğini, Başkan Ahmet Nur Çebi'nin gönlündeki ismin de Şenol Güneş olduğunu iddia etti.

Duhuliye.com

Yorumlar (5)
Rumuz:
Misafir-9672474 2 ay önce
Ço k çabaladınız ama başaramadınız,Birazda fener için pazarlamaya çalışsanız nasıl olur.
Misafir-7923540 4 ay önce
sergen kendini yedi belkide ! şüpheli şekilde gol yedirdiklerini göre göre inatla oynatırsan sorumlu sensin demektir. kadro dışı bırakamadı kendisi gitti.
Mobil-32079 5 ay önce
kolaysa getirsin şenolu. tribünler ikisini birden trabzona postalar. burası Beşiktaş trabzon değil
sergen kendi etti kendi buldu 6 ay önce
sergen kendi kendini yedi ! vida ve welington göz göre göre gol yedirip durduğu halde inatla oynatmaya devam ederek kendi biletini kesti. radikal karar alamadı kariyerini mahf etti
ali 5 ay önce
aynen doğru.eksik bile yazmışsınız. madem bazı oyuncular oynamıyor kes başkasını oynat. ama sen göremiyorsun veya inat ediyorsun.zaten yerlerine ancak gençleri oynatarak ders verebilirdin onları da göderdin cezasını da çekeceksin