Beşiktaş'ta oyuncuların Teknik Direktör Valerien Ismael'den şikayetçi olduklarını iddia eden Demirkol, "Bunu açıkça konuşalım artık. Beşiktaş'ta hiçbir futbolcu, Valerien Ismael'in oyunundan memnun değil. Oyuncu, oyundan değilse; zaten taraftara sirayet eder. Futbolcular, 'Biz iyi oyuncularız, şu topla biraz oynasak fena olmaz mı acaba' diye düşünüyor. Ismael'in kendi getirdiği oyuncuların şikayet ettiğini söyleyen Mehmet Demirkol "Valerien Ismael, yüksek rtim-direkt oyun istiyor; uzun top değil. Ama arada bir durman lazım, olmaz öyle. Oyuncuların, yerli yabancı fark etmeksizin bu konuda şikayetçi. Ghezzal, gitti yönetimle konuştu. Bizzat kendi getirdiği oyuncuların bile şikayeti var." ifadelerini kullanmıştı.

Demirkol'un bu açıklamalarına, yönetime Valerien Ismael'e şikayet ettiğini öne sürdüğü Ghezzal'den yanıt gecikmedi.

Beşiktaş'ın yıldızı Rachid Ghezzal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,

Yalan haber! Ben ve tüm takım arkadaşlarımhocamız, teknik ekip ve yönetimle bir bütünüz.. Hedeflerimize ulaşmak için hep beraber çok çalışıyoruz, bunu yapmak için tüm taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

İşte Ghezzal'in paylaşımı: 

1-3

2-3

Ghezzal'in bu paylaşımı sonrası Mehmet Demirkol da geri adım attı ve Ghezzal'in yalanlamasını paylaşarak "Öyle diyorsa öyledir. Haberimi geri çekiyorum." açıklamasında bulundu.

İşte Demirkol'un paylaşımı: 

Adsız-6

Duhuliye.com