Galatasaray’da en yüksek kombine ücreti 44 bin TL, Beşiktaş’da ise 35 bin 500 TL. Son şampiyon M.City’nin en pahalı kombine fiyatı 1180 Euro. Arsenal 2 bin 500 Euro olarak zirveye çıkarken Real Madrid’in ise en pahalı kombine fiyatı 1840 Euro.

Süper Lig’de sezonun Galatasaray’ın şampiyonluğu ile sona ermesinin ardından bütün takımlar yeni dönem için transfer çalışmalarına ve kombine satışlarına başladı. Hem yayın geliri günden güne azalan hem de oyun kalitesi Avrupa’nın oldukça gerisinde kalan Süper Lig kombine fiyatlarıyla deyim yerindeyse dudak uçuklatıyor. Açıklanan rakamlar daha şimdiden taraftarları ayağa kaldırmış durumda.

SAMSUNSPOR DA ‘12 BİN 500’ DEDİ

Şampiyon Galatasaray yeni sezon için kombine fiyatlarını açıklarken en yüksek kombinenin 44 bin TL olduğu görüldü. Beşiktaş ise en pahalı kombinesini 35 bin 500 TL olarak duyurdu. Fenerbahçe henüz kombine fiyatlarını netleştirmedi. elbette durum 3 Büyükler’le sınırlı değil. Süper Lig’e yeni yükselen Samsunspor en yüksek kombine fiyatını 12 bin 500 TL olarak açıkladı.

hürriyet