Beşiktaş asbaşkanı Emre Kocadağ, A Spor'a açıklamalarda bulundu

İşte Kocadağ'ın açıklamaları...

"HAMLELERİMİZDE BİR EKSİKLİK GÖRMÜYORUM"

"İzlediğimiz transfer politikasına baktığımız zaman çok ciddi oyuncuları bünyeye kattık. Faydalanamadıklarımız da oldu ama kulübü herhangi bir mali zorluğa sokmadan ayrılıklar yaşadık. İlk geldiğimiz sene kurduğumuz kadromuz, Sergen Hoca tercihi ve kazanılan bir kupa var. Şampiyon olduğumuz sene sonrası belki de Türk futbol tarihinin en çok bonservis ödenmiş oyuncularını düşük fiyatlara Beşiktaş forması giydirdik. Sonucu belki güzel bitmedi ama bizim yaptığımız hamlelerde bir eksik görmüyorum. Şampiyonlar Ligi maratonu ve sakatlıklar oldu. Bir şekilde sonunu getiremedik."

"ÖNDER HOCA BİZİM KIYMETLİMİZ"

Önder hoca bizim bünyemizde olan bir hocaydı. Bizim kıymetlimiz. Beşiktaş'a ve genç oyunculara büyük katkısı oldu. Katar'da Süper Final oynadık ve orada kupayı kazandı. Sonucunda finali almış bir hocaya bizim bir miktar sabretmemiz çok normal. Bunu kim olsa yapar.

"GELEBİLECEK EN İYİ HOCAYI GETİRDİK"

Valerien Ismael'in olumlu sonuçlar almadığını görüyorduk. Bugün itibariyle Ismael iyi bir projeydi ama tutmadı. Bu futbolda olan bir şey. Rakiplerimiz bizden daha çok değişiklik yapıyor. Bugün Beşiktaş özelinde en iyi hocalardan biri Şenol Güneş. Gelebilecek en iyi hocayı getirdik takımın başına.

"PREMIER LİG KADROSU DENİYORDU..."

Sezon başında Premier Lig kadrosu kuruldu deniyordu. Burada yanlış transfer yapıldığını söylemek çok yanlış bir eleştiri olur.