Beşiktaş'ta Rachid Ghezzal'in sakatlığı bir türlü son bulmuyor. Yıldız oyuncu, ligin ilk haftalarında oynanan Alanyaspor maçında sakatlanmış ve yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalmıştı. Ghezzal o dönem ayak parmağından yaşadığı sakatlık nedeniyle 30 gün forma giyememişti. 

Ghezzal tam sahalarda döndü denilirken, yıldız oyuncu bir kez daha sakatlık geçirdi ve kulüpten yapılan açıklamada adeleye bağlı sakatlık olduğu bildirilmişti. Ancak ABD'ye ameliyata giden Ghezzal'ın yine ayak baş parmağından sakatlık geçirdiği ortaya çıktı. Tüm bunların ardından akıllara "Acaba ihmal mi var?" sorusu geldi. 

Ghezzal normalde tam olarak hazır olmamasına rağmen Fenerbahçe maçı kadrosuna alınmış ve son bölümde süre de almıştı. Giresunspor maçında 28, Trabzonspor maçında da 45 dakika oynayabilen Ghezzal, 3 maçtır formasından uzakta. 

Uyluk sakatlığı ile başlayan son süreç parmak sakatlığına dönüşürken, Valerıen Ismael döneminde teknik heyetin aldığı riskin sakatlığın yeniden nüksetmesine neden olduğu belirtiliyor. 

Duhuliye.com / ÖZEL HABER