Igor Tudor'un teknik direktörlüğünü yaptığı Fransız ekibi Olimpik Marsilya, Rachid Ghezzal'ı devre arasında kadrosuna katmak istiyor. 

JONATHAN CLAUSS'A İNGİLTERE'DEN TEKLİF GELDİ

Sağ kanatta performansıyla dikkat çeken Jonathan Clauss'a bir Premier Lig ekibinden yüksek bonservisli teklif geldiği öğrenilirken, Igor Tudor'un Fransız futbolcudan doğacak boşluğu Rachid Ghezzal ile kapatmak istediği belirtildi.

CENGİZ ÜNDER TAKASI İÇİN 3 MİLYON EURO İSTEDİLER

2024 yılına kadar sözleşmesi bulunan Rachid Ghezzal'e gelen bu teklifi direk reddeden Beşiktaş yönetimine sürpriz bir teklif daha yapıldı. İlk teklifte 5 milyon Euro bonservis öneren Marsilya cephesi ikinci teklifte ise Cengiz Ünder'i takasta teklif etti. Ancak milli futbolcunun yanı sıra 3 milyon Euro da ekstra bonservis istendi. Beşiktaş yönetimi bu teklifi de geri çevirirken Marsilya yönetimine Ghezzal-Cengiz takasının ancak para ödemeden gerçeleşebileceğini iletti.

IGOR TUDOR'UN İLK TERCİHİ GHEZZAL

Beşiktaş'ın sert tutumunun ardından beklemeye geçen Marsilya Kulübü'nün diğer alternatiflere yöneldiği ancak devre arasına kadar bu işi çözmekte ısrarlı olduğu öğrenildi. Fransız yöneticiler, Jonathan Clauss'un ayrılık haberlerinin ardından moralsiz olan Igor Tudor'a 'ilk tercihim' dediği Ghezzal'ı hediye etmeyi çok istiyor.

GHEZZAL YENİDEN SAKATLANDI

Rachid Ghezzal, 7 maçlık aradan sonra Trabzonspor maçıyla birlikte ilk 11'de şans bulmuştu. İlk devrenin sonuna doğru sakatlanan futbolcunun yapılan tetkikler ve çekilen MR'ından sonra 2 hafta oynayamayacağı öğrenildi. Cezayirli kanat oyuncusunun Galatasaray maçıyla takıma dönmesi bekleniyor.

haber7