Antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan yıldız oyuncu şu ifadeleri kullandı:

"Fenerbahçe derbisi çok önemli. Sakatlığımı atlattım ve şu an çok iyiyim. Fenerbahçe karşısında elimden gelenin en iyisini yapacağım."

GHEZZAL'DAN TARAFTAR YASAĞIYLA İLGİLİ SÖZLER

Cezayirli yıldız, derbide Beşiktaş taraftarlarının olmamasıyla ilgili de konuştu. 30 yaşındaki oyuncu; "Taraftarın derbide olmaması kötü bir şey. Güvenlik nedeniyle sanırım böyle olması daha iyi, bilmiyorum. Biz 3 puanı alarak, taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz.

Bizim için en alt sıra, en üst sıra, orta sıra takımların farkı gibi bir şey söz konusu olamaz. Her maça iyi konsantre olmalı. İnşallah derbiden güzel bir sonuçla ayrılırız" ifadelerini kullandı.

'İLETİŞİMİMİZ İYİ'

Ghezzal, Valerien Ismael'in ardından teknik direktörlük koltuğunu devralan Şenol Güneş hakkında ise; Şenol Güneş ile iletişimimiz çok iyi. Sürekli bana durumumu sordu, takip etti. Zor bir sezon yaşıyorum, uzun bir sakatlık yaşadım.

Sezon sonuna doğru gerçek seviyeme ulaşmaya çalışıyorum. Takımımıza kalan sürede maksimum katkıyı sağlayacağım." şeklinde konuştu.

HATAYSPOR VE GAZİANTEP FK MAÇLARI

Kulüpler Birliği'nin gündeminde olan, deprem nedeniyle ligden çekilen Hatayspor ve Gaziantep FK maçları için ise, "Fenerbahçe'yi kovalıyoruz, onlar da Galatasaray'ı. Sezonu en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Gaziantep FK ve Hatayspor maçlarıyla ilgili bir değişiklik olursa, ligi daha iyi şekilde bitirme durumu olursa, bunu hedefleriz" şekliden konuştu.