Adana Demirspor'un tecrübeli futbolcusu Gökhan İnler suskunluğunu bozdu. Beşiktaş'a transfer olan Tayyip Talha Sanuç ve Fenerbahçe'ye giden Samet Akaydın'la ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. Başarılı orta saha kariyerindeki önemli anlara dair konuştu. Adana Demirspor'un başarılı futbolcusu Beşiktaş'ta kazandıkları şampiyonluğu değerlendirdi.

Adana Demirspor'dan ayrılan tecrübeli futbolcular Samet Akaydın ve Tayyip Talha Sanuç'la ilgili konuşan Gökhan İnler itiraflarda bulundu. Vole'de soruları cevaplayan 38 yaşındaki orta sahanın açıklamaları ses getirdi.

Deprem felaketi hakkında konuşan Gökhan İnler, "Kötü bir olay. Biz İstanbul'daydık, uyuyorduk. Bütün telefonlar mesaj, aramalar. Bütün aileler onun içindeydi, bazı sakat oyuncular da Adana'daydı. Fazla bir şey diyemem çünkü kolay değil. Başkan sağ olsun, bizi götürüp, aileleri alıp bir otele yerleştirdi. Büyük bir jest yaptı. Herkesin başı sağ olsun" dedi.

'ZOR AMA BÜYÜK BİR HEDEF'

Adana Demirspor kariyerini değerlendiren Gökhan İnler, "Futbola devam etmek istiyorum, kendimi daha hissediyorum. Alkol, sigara, gece hayatım yok. Bunları yaptığım için meyvelerini topluyorum. Tecrübem de bana çok katkı sağlıyor. Keyif alıyorum, keyif alamazsan ona göre seneler azalıyor diye söyleyebilirim. Ben Adana Demirspor'a geldiğimde, o heyecanı bana getirdi. Futbola bir daha başlamak gibi. Burada büyük bir hedef vardı; zor ama çok büyük bir hedef. Bu benim için çok önemliydi. Maddi hiçbir düşüncem yoktu. Geldikten sonra Süper Lig'e çıkmayı başardık" ifadelerini kullandı.

'BEŞİKTAŞ'I İSTEDİ'

"Tayyip Talha Sanuç, Beşiktaş'a transfer olurken onunla konuştun mu" sorusuna Gökhan İnler, "Tayyip Talha Sanuç zaten genç bir çocuk. Onun büyük bir şansı oldu, Beşiktaş istedi. Konuştum 'bir büyük kulüp seni istediyse, yapacaksın' dedim. O da hiç düşünmedi. Beşiktaş'ta görüyorsunuz, iyi performans sergiliyor. Taraftar seviyor, karakteri var. Bol şanslar diyorum" açıklamasını yaptı.

Kaynak: Fanatik