Deneyimli teknik adamın dokunuşları ile yükselişe geçen bazı oyuncular dikkat çekiyor... Cenk Tosun, Jackson Muleka, Nathan Redmond ve Tayfur Bingöl, bu süreçte beğeni toplayan isimlerin başında geliyor. Valerıen Ismael döneminde formaya hasret kalan Cenk Tosun, forma rekabetinde iddialı olduğunu gösterdi. 4-0 biten İstanbulspor maçında 1 gol, 1 asistle oynayan milli santrfor, kamp süreçinde fiziksel açıdan da hazır bir görüntü çizdi. 

70 yaşındaki teknik adamın hazırlık maçlarında forvette denediği Muleka ise skora verdiği katkıyla alkış topluyor. 23 yaşındaki oyuncu, 4 maçta 1 gol, 2 asistlik katkı sağlarken, forvet oynadığında daha etkili olabildiğini kanıtladı. 

REDMOND İLK 11’E GÖZ KIRPIYOR

Son olarak Westerlo maçında galibiyet golünü atan Redmond, Rachid Ghezzal'ın yokluğunda güven verdi. İstanbulspor maçında da gol sevinci yaşayan İngiliz futbolcu, performansıyla ilk 11'e göz kırpıyor.

Valentın Rosıer'i yaşadığı düşüş sonrası Tayfur Bingöl, 4 hazırlık maçının 3'ünde sağ bekte oynadı. 29 yaşındaki futbolcu, özellikle Westerlo karşısında hem sergilediği futbol hem de yaptığı asistle rekabete hazır olduğunu gösterdi. 

Duhuliye.com