Turgay Demir şunları aktardı:

İki takımın tüm bilgilerini ortaya koyduğumuz zaman karşılaşmayı kazanan Ankaragücü hak ettiği galibiyeti aldı. Beşiktaş aşırı bir rotasyonla ilk 45 dakikayı çöpe atarken, Ankaragücü Atakan hariç bütün futbolcularıyla hak ettikleri galibiyeti aldılar tebrik ediyorum.

Şenol Güneş ne yaptı? Saiss gibi geriden oyun kuran özel bir stoperin var, dünya kupasında da parlamış ve sen bunu ön liberoya alıyorsun? Tayyip ve Emrecan’ı ilk defa yan yana oynatıyorsun?

Rahmetli Vedat ağabeyin bir sözü vardı; stoperler karı- koca gibi olacak, birbirlerinin her şeyini bilecekler, Beşiktaş’ın stoperleri ise Habil ile Kabil gibiydiler.

Atiba’yı bu haliyle oynatmak çok iyi bir şey değil lütfen yapmayın biz onu o eski güzel haliyle hatırlayalım çünkü şu an bitmiş halde, baston ile oynuyor.

90+2’de oyuncu değiştiriyorsun ve Necip’i alıyorsun. Yapma be Şenol hocam, biz bunları Valerien İsmael yapıyor diye midemiz kalkıyordu. Necip’mi atacak penaltıları?...

Penaltı çok özel bir şeydir atmasını bilen için, Masuaku’yu son penaltıya bırakmak neyin aklıdır? Ne yaptı antremanda taklamı attı? 

Sonuç olarak, bu hatalara bakınca Beşiktaş ve Şenol Güneş’in hataları hakemden fazlaydı ve Beşiktaş elenmeyi yerden göğe kadar hak etti artık tek kulvarı var, bu kulvara yönelecekler ve bu taraftarında başını öne eğdirmeyecekler.