Milli arada çalışmalarına devam eden ve Ümraniyespor'la bir hazırlık maçı yapan Beşiktaş, karşılaşmayı 2-0 kaybetti. Siyah-beyazlı takımda teknik direktör Şenol Güneş, Fenerbahçe derbisi öncesi futbolcuları sert bir dille uyardı.

"Böyle forma rekabeti olmaz"

Fanatik'te yer alan habere göre; tecrübeli hocanın, derbi öncesi oyuncularına, “Saha çalışmalarımız maçlara hiç yansımıyor. Böyle forma rekabeti olmaz. Bu böyle gitmemeli” dediği öğrenildi.

"Saha çalışmalarımız maçlara hiç yansımıyor"

Ümraniyespor ile oynanan hazırlık maçı sonrası bir açıklama yapan Güneş’in, “Saha çalışmalarımız maçlara hiç yansımıyor. Hem de adı üstünde hazırlık maçı. Taraftar yok, medya yok. Siz de yoksunuz! Böyle forma rekabeti olmaz.

"Böyle gitmemeli"

Yaptığımız idmanlar, çalışmalar sahaya yansımıyor ise hepimizde eksiklik var demektir. Bu maçta gördük. Böyle gitmemeli. İdmanlardaki performansınızın daha da üzerine ekleyerek maçlara taşımalıyız.

"Tam tersi görüntü oldu"

Ancak tam tersi görüntü oldu. Teknik ekip ne yaparsa yapsın, sizlerin vereceğiniz karşılık ile orantılı. Bu yüzden yarın izin yapın. Tamamen boş ve motive şekilde gelin” diyerek derbi öncesinde uyarıda bulunduğu belirtildi.

Kaynak: Ajansspor