Transfer sezonunda futbolseverler oyuncu transferleri için uykusuz geceler geçiriyor. Taraftarlar her dakika takımlarının yeni transferlerinin resmi olarak açıklanmasını bekliyor. Transfer haberleriyle öne çıkan gazetecelerin paylaşımları bu dönem en çok okunan haberlerde başlarda yer alıyor.

Transfer sadece futbolcu veya teknik direktörlerle sınırlı değil. Spor medyasında da her sezon taşlar yerinden oynuyor. Bu anlamda yayıncı kuruluşta yeni sezonda maç sonu ana yayınlarda yer alacak moderatörden yorumculara kadar kimlerin görev alacağı büyük merak uyandırıyor. 

beINSports'ta önemli bir ayrılık yaşandı. Uzun süredir kanalın maç sonrası ana programlarının moderatörlerlüğünü yapan Güntekin Onay'ın kanalla yolları ayrıldı.

Güntekin Onay da yeni sezonda kariyerine birçok ünlü yorumcunun yaptığı gibi yükselen trend olan dijital medyada devam edebilir.

Galatasaraylılar'ın tepkisini çekti

Güntekin Onay özellikle geride bıraktığımız sezonda programlarda yaptığı yorumlarda birçok kez sosyal medyada trend topic oldu. Onay'ın maç yorumları sonrası özellikle Galatasaraylı taraftarlar birçok kez olumsuz tepkiler vererek, tarafsız olmadığını iddia etti.

ajansspor