Beşiktaş farklı kazandığı Çaykur Rizespor karşılaşmasındaki kadrosunu Demir Ege haricinde koruyarak sahaya çıktı. Daha oyunun başında talihsiz bir pozisyonda sakatlanan Amir'in yerine Demir Ege de sonradan oyuna dahil oldu. Hakemin bu pozisyona kart vermemesi de oldukça garip.

Sezon başından beri Beşiktaş'ın en büyük zaaflarından biri olan kanatlarda Semih ve Rashica hem defansif hem ofansif olarak görevlerini yerine getiriyorlar. Tayyip Talha'nın da defansta ki yerini alması burada ki açığı kapattı ve ivme kazandırdı.

İkinci yarıya Semih ve Rashica'nın harika golleriyle başladık ve son sözü de Gedson söyledi ve Beşiktaşlı futbolcular kariyerli hocalarına güzel bir hediye verdiler. Takımın başında ilk maçına çıkan Fernando Santos mevcut kadroyla farklı futbol oynatılabildiğini gösterdi. Bundan sonra daha iyi bir Beşiktaş izleyeceğimizi düşünüyorum. Taraftarımızın da maç sonrası tribünlere çağırarak hocayı kucaklaması ve üçlü çektirmesi harikaydı. Ayrıca Süper Lig'de antrenman sahası ve stadı olmadan mücadele eden Karagümrük'ü de kutlamak lazım. Oldukça beğendiğim bir hocaları var. Oyunu çirkinleştirmeden güzel bir mücadele verdiler onları da kutluyorum.

SİNAN VARDAR