Deplasman Haberleri

deplasman haberleri ve güncel deplasman gelişmeleri, deplasman ile ilgili tüm video, deplasman fotoğrafları ve deplasman haberleri Duhuliye sitemizde


Basketbol

Beşiktaş Emlakjet, Beko Basketbol Ligi'nde Bahçeşehir Koleji ile deplasmanda karşılaştı.

Futbol

'Mesela Kılıçsoy kararı sizin insiyatifinizde miydi?' Ya da 'Kadroyu kurarken etki altında kalıyor musunuz?' gibi sorular daha can alıcı olurdu...'

Basketbol

Beşiktaş BOA Kadın Basketbol Takımı, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin yirmi üçüncü haftasında deplasmanda ÇBK Mersin ile karşılaştı.

Futbol

Beşiktaş Kulübü, Beşiktaş taraftarına deplasman maçlarında gösterilen davranışlarla ilgili oılarak şikayet başvurusu yapıldığını açıkladı.

Basketbol

Beşiktaş Emlakjet Erkek Basketbol Takımı, BKT EuroCup A Grubu 9. hafta maçında deplasmanda Hapoel Tel Aviv ile karşılaştı.

Basketbol

Beşiktaş Emlakjet Erkek Basketbol Takımı, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 9. haftasında deplasmanda Pınar Karşıyaka ile karşılaştı.

Basketbol

Beşiktaş Emlakjet Erkek Basketbol Takımı, BKT EuroCup A Grubu 8. hafta maçında deplasmanda Paris Basketball ile karşılaştı.

Voleybol

Voleybolda Vodafone Sultanlar Ligi 9. hafta mücadelesinde Beşiktaş Ayos, deplasmanda Karayolları'nı 3-1 yendi.

Futbol

Siyah beyazlıları, zorlu Antalya deplasmanında eksik oyuncuları kadar deplasmanda sergilediği olumsuz tablo da düşündürüyor

Futbol

Beşiktaş, UEFA Konferans Ligi'nde 26 Ekim Perşembe akşamı Bodo Glimt deplasmanına çıkacak.

Futbol

Süper Lig'in 9'uncu haftasında Beşiktaş, deplasmanda Galatasaray ile bu akşam saat 19.00'da karşı karşıya gelecek.

Futbol

Beşiktaş, yarın Galatasaray ile Rams Park'ta karşı karşıya gelecek.