Beşiktaş eski yöneticisi Hakan Daltaban Beşiktaş gündemine dair düşüncelerini duhuliye.com'a özel açıkladı.

Eyüp Yardımcı;
Beşiktaş’ta herkes kupa galibiyetinin hemen ardından başta teknik direktör ve transferde hareketlilik, açıklamalar hatta imzalar bekliyordu. Şu ana kadar herhangi bir açıklama yok. Bu sessizlik taraftarlar arasında Serdal Adalı başkan olsaydı her şey şimdiye kadar biterdi diye konuşmalar başladı. Seçimlerde sayın Serdal Adalı listesinde idiniz sayın Serdal Adalı seçim sürecinde ve sonrasında büyük olgunlukla her yerde desteğini göstermeye de devam ediyor.  Bu son teknik direktör ve transfer konularındaki belirsizlikle ilgili ne düşünüyorsunuz? Taraftarlara neler söylemek istersiniz?

Hakan Daltaban;
Yaşadığımız en kötü sezonlardan birini hikayesi olan bir maç sonunda Türkiye Kupası'nı kazanarak kapattık. 

Bu kupa bir kupadan fazlası oldu. Hem Sn.Arat hem yönetimi ve daha da önemlisi camiamız silkelendi. Gelecek için umutlandık, umutlandık ama yeşeren umutların yok olmaması adına doğru ve çabuk hamlelerle gelecek sezon planlamasının da yapılması lazım.

Gecikmiş hoca ve takım planlamalarından çok çektik. Endişem o ki yine gecikeceğiz.  Bu konuda daha fazla bir şeyler söyleyip Sayın Başkan ve yönetim kurulunu baskı altına almak istemiyorum ama geç kalmamamız gerektiğinin altını da çizmek gerekiyor.

Sayın Arat'ın seçim öncesi söz ve vaadlerini takip yanında bu süreci yönetim biçimini de izliyorum.