Beşiktaşlıların Nkoudou'ya saydırdıklarını düşünüyorum

Rıdvan Dilmen: "Şenol Güneş İsmael'den farklı düşünüyor. Kestiği isimleri oynatıyor oynattığı isimleri kesiyordu. Cenk ve Salih Necip oynayanlar arasındaydı. Weghorst dışında hemen hemen takımı değiştirdi. Bunun artılarını ve eksilerini göreceğiz. N'Koudou'nun pozisyonun tartışılacak bir durumu yok. Atiba bile vücut diliyle 'Eyvah! Ne yaptın!" dedi o anda. Atiba diyor. Hakem demiyor. Milyonlarca Beşiktaşlının bile içi cız etmiştir. N'Koudou'ya saydırmışlardır

Fenerbahçe demez mi bizi atıyorsun diye

Futbol gelip geçici bir durum ama takımlarda mağdur oluyor. Fenerbahçe demez mi bizi atıyorsun diye. Bir bildiri gelebilir. Fenerbahçe'nin kırmızı kartı doğruydu. Bu hakemlerin hepsi cin gibi. Listede kim var kim yok bilmiyorlar mı. MHK Başkanı Murat Ilgaz hakemleri arayıp seni alacağız almayacağız dedi. 8 Mart'taki operasyonu hangi kulüpler yapıyor bilmiyorlar mı. Hakemleri bir alt kategoriye yollayabilirsin.

8 Mart operasyonu uymadı

8 Mart operasyonu uymadı şu anda. Bir çok isime siz olmayacaksınız dedi. 13 hakem vardı. Bunları kim istemedi? Ordaki insanlar ama ben hakemliğimi yapayım dedi yanmayayım dedi. Önce insanı yönetmek önemli. MHK VE TFF adalet dağıtmak zorunda. Hele VAR'a çağrıldıktan sonra Nkoudou'ya Beşiktaşlılar saydırmıştır. Bu işin imi çekildi. Türk futbolunda hakemlik toparlanamaz.

Atilla Karaoğlan böyle istedi

Hakem böyle istedi. Maçtan önce bunu istemiyordu şartlar Nkodou konusu. Atilla Karaoğlan fena da gitmiyordu. Adana Demirspor - Trabzonspor maçından sonra da. Nkodou konusunda hakeminde Beşiktaş'ın da kaybı oldu. Beşiktaş adına böyle bir fırsat olmuşken kullanmalıydı. Dört forvetle oynadı. Şenol hoca riski almıştı.

Hakem maçı skoruna göre yönetti

Türk futbolunda kamera sayısı çok az. Bu büyük bir problem. Beşiktaş'ın gol öncesi kornerini göremedim. Çarptı da diyemem çarpmadı da. Hakem maçı skoruna göre yönetti. Darmadağın oldu sakin görünürken hakem. VAR'la konuştun vakit kaybı oldu. Bu kez de az ekledi. 1-1 değil 1-0 olsaydı 10 dakika uzardı bu maç.