Ali Ece;

"Önder hoca geldi transferler yaptı o zaman onunla çalışan genç Ali Naibi kendini geliştirdi orada bir ekip kurdu, çocuklar devam etti sonra yönetim değişti, Beşiktaş’ın bir tane scout’u yok. Rosier’i getiren scout artık Beşiktaş kulübünde çalışmıyor. O yüzden yen ioyuncular gelmiyor. 

Maç başlarken Ghezzal on birde idi, tribünler diyordu ki tamam yönetimden bir kişinin demesi gerekiyordu ki; işte bir ay önce kendilerini uyarmaya çalışıp sürekli “Hakim” isminin altını çizmemin sebebi bu idi şampiyon olduğun sezon teknik direktör Sergen yalçın yardımcısı Çağdaş Atan, Ghezzal Rosier sağ kanat ligin en iyisi idi geriside teknik direktörün işi idi işte Larin’de gördüğümüz.

Önce Larin’e bu pası atacak birisi olsun ki teknik direktörde bu planı yapabilsin. Şenol Güneş bu maçtada şunu gördü yeni transferleri hiçbiri yoktu statü gereği ve şunu fark etmiyor Beşiktaş yönetimi Ghezzal şu ana kadar sadece bir kere doksan dakika oynadı. O da ligin ilk maçında…

Bak bakalım şampiyon olduğun sezon kaç maç oynamış? En son gelen transfer olmasına rağmen…

30 yaşına gelmiş ve arka adalesinden sakatlanma yaşamış oyuncunun o bacağı tamamen zayıflıyor. Arka adale gittiği zaman dizin, bileğinde zayıflar, alt arka baldırında zayıflar.

Bu adam artık şampiyon olduğun sezonki durumda değil, bu adamı sürekli sahada yerini dolduramıyorsun, bir an önce gelsin diye zamanından önce oynatıyorsun, senin en önemli oyuncun ise senin doğru futbol aklıyla doğru teşhisi yapman gerekir, Ghezzal yokken daha var 5 Mart’a, tünelden önce son çıkış. Sen şimdi Ghezzal’in yapacağı işleri Hakim Ziyech ismini en üstte yazacaksın, Ghezzal kalitesinde işte bir oyuncu alsan da olur, mümkün ise iki kanatta da oynayabilen olursa iyi olur. 

Ghezzal yokken orada Cenk oynadı, N’Koudou oynadı, Tayfur oynadı orada en kreatif oyuncun yok onun yerini dolduracaksın yoksa yeni gelen oyuncularada yazık olur."