Beşiktaş, Halil Dervişoğlu transferi için en önemli pürüz olarak görülen bonservis konusunda çözüme ulaştı ve herhangi bir bedel ödemeden, sonraki satıştan pay karşılığında kulübü Brentford ile anlaşmaya vardı.

Bu gelişmenin ardından Halil Dervişoğlu'nun menajeri İstanbul'a gelerek Beşiktaş ile yıllık ücret detaylarını görüştü. Bu gelişmeden sonra transfere dair herhangi bir gelişme olmaması Halil transferi iptal mi oluyor sorularını beraberinde getirdi.

Duhuliye.com olarak Beşiktaşlı yetkililerden edindiğimiz bilgiye göre; Halil için kulübüyle anlaşan Beşiktaş'ın oyuncuya yıllık ücret konusunda teklifini yaptığı fakat Halil'in menajerinin bu görüşmede Beşiktaş'tan daha yüksek bir sözleşme istediği öğrenildi. Yönetim görüşmenin sonunda Dervişoğlu'nun menajerine son teklifini iletti ve oyuncudan gelecek cevabı beklemeye geçti.

Dervişoğlu transferi konusunda istekli olan teknik direktör Şenol Güneş'in de oyuncuyla sürekli görüşmeler yaptığı ve ikili arasındaki diyaloğun olumlu devam ettiği öğrenildi.

Duhuliye.com ÖZEL HABER