Kartal Yiğit'in açıklamaları...
Kendi sosyal medya hesabımdan yazmıştım başkanın Almanya'da görüşeceği isimler arasında Hans Flick ile tekrar görüşecek diye. 

Aslında sayın başkan bir karar almıştı aday olduğu ve kongreden önceki dönemde görüşüp red cevabı veren teknik direktörleri bir daha gündemine almayacaktı.

Evet almıyor özellikle Hollandalı teknik direktörleri. Ama Hans Flick konusu başka bir boyutta o dönem ilk başta sağlık konuları denilmişti, Hans Flick'in eşinin son anda Türkiye'ye gelmekten vazgeçmesi ve kendisininde bu yönde kararının değiştirmesi yönündeydi.

O dönemde Hans Flick Beşiktaş'a gelmeye sıcak bakıyormuş ama aileden dolayı vazgeçmişti. Şimdi tekrardan bu konunun gündeme gelmesinin nedeni Hans Flick'in dolaylı yollardan Beşiktaş'a haber gönderip, görüşebilecekleri yönünde ve teklife sıcak baktığı yönünde. 

Sayın başkanda Almanya'ya gitmişken Hans Flick ile bir görüşme planlıyor.  Dortmund maçını izleyip ardından  Nuri Şahin ile bir araya gelecekler görüş alışverişi olacak bakarsınız Edin Terzic ile de görüşebilir. 

Aslında gönüllerde yatan Edin Terzic onu söylemeliyim ama şu an için zor....

Hasan Arat ile geçen hafta görüştüğümüzde o da çok iyi teknik direktör ama peşinde birçok Avrupa takımı var bize gelmesi çok zor demişti...