Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, Aziz Yıldırım başkanlığını açıklayana kadar "transfer için yeni teknik direktörü bekleyelim" diyordu...

Ancak Aziz Yıldırım'ın ve olası ekibinin Süper Lig'le iş yapan tüm yerli yabancı menajerlere "benden habersiz transfer yapmayın" mesajı göndermesi Hasan Arat'ın acil eylem planını harekete geçirdi.

Başkan Arat bugün apar topar Almanya'ya gitme kararı aldı... Kısa süre önce gittiği Almanya'da görüştüğü Ersin Akkan'la bir araya gelecek olan Hasan Arat'ın en az 2 gurbetçinin yanı sıra bir de sol bek transferini bitirmek istediği öğrenildi.

Hasan Arat'ın Akkan'la son durumlarını görüşeceği gurbetçiler Stuttgart'tan Atakan Karazor ile Karagümrük'ten Levent Mercan olduğu iddia edildi. Arat'ın ayrıca Chelsea'den Cucurella için de bir görüşme yapacağı belirtildi.

SADECE 3-5 DAKİKA SÜRE BULABİLİYOR

Asıl sürpriz iddia ise Hasan Arat'ın Leipzig'in kaptanı Alman Milli Takımı'nın stoperi Lukas Klostermann için de görüş alışverişi yapacağı yönünde.

Sakatlığının geçmesine rağmen 27 yaşındaki stoperi kaptanı olmasına rağmen Leipzig'deki formasını kaybetti. Son haftalarda sadece 3-5 dakika süre bulabiliyor.

Klostermann konusunda Hasan Arat'ın umutlarından birisi ise Almanya'ya gittiği dönemde bir görüşme yaptığı Mario Gomez'den destek almak. Çünkü Gomez o dönemde RedBull'un sahibi olduğu takımlarda yer alan oyuncularla ilgili Hasan Arat'a yardım sözü vermişti.

fotospor