Beşiktaş'ta olağanüstü üyelik ve sicil kurulu seçimi başladı.

BJK Fibabanka Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen seçimde siyah-beyazlı kulübün başkanı Hasan Arat açıklamalarda bulundu.

Üyelik ve sicil kurulu seçimine ilişkin Hasan Arat, "Sicil kurulu seçimi güzel bir ortamda gerçekleşiyor. Çok adaylı seçim olması her zaman güzel. Kulübü için bu çalışmaları yapan aday arkadaşlarımızı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Bugün çıkacak sonuçlara camiamızın büyük bir hsassasiyetle yaklaşacağını düşünüyorum. Büyük bir tüzük değişikliği yapılmıştır. Beşiktaş'ın önümüzdeki 20-30 yılını şekillendirecek bir değişikliktir. Tüm yönetim kurulu adına bu seçimlere gösterilen ilgi için teşekkür ediyorum." dedi.

Yeni sezon hazırlıkları için Hasan Arat, "Biz hocamızla dün toplantı yaptık. Çok iyi hazırlıklarımız var. Yarın sezon açılışı olacak. Çok umutluyuz. Transfer komitemiz çok önemli çalışmalar yapıyor. Tüm camiamıza başarılar diliyorum. Lütfen desteğinizi eksik etmeyin. Hepimizin hataları, inişleri ve çıkışları olabilir. Hüseyin beyin transfer çalışmalarının desteklenmesini istiyorum. Basketbolda erkek ve kadın takımımızın tüm transferleri tamamlandı." ifadelerini kullandı.

Hasan Arat transferle ilgili soruya, "Çok sakin ve dikkatli gideceğiz. Vaktimiz var ve bu vakti doğru kullanacağız." yanıtını verdi.