Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Hasan Arat'tın, Divan Kurulu Toplantısı'nda 'Bu futbolcuyu tanıyor musunuz?' sözleriyle dile getirdiği ve görüşmeye davet ettiği Besar Gudjufi tarafından sosyal medya üzerinden açıklama geldi.

Hasan Arat'ı makamında ziyaret eden Besar'ın ailesi, görüşme sonucunda Beşiktaş'la yola devam edeceğinin sinyallerini verdi.

Aile, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

'Değerli Beşiktaşlılar; 9 Mart Divan Toplantısı'nda Başkan Hasan Arat Bey'in dile getirmiş olduğu Gudjufi olayını dün kendisinin daveti üzerine makamında ziyaret ederek açıklığa kavuşturduğumuzu sizlerle de paylaşmak isterim. Öncelikle Hasan Bey'e hem bana hem de Besar Gudjufi'ye gösterdiği nezaket ve yakın ilgiden dolayı teşekkür ederim.

Hasan Başkan'a yanlış aktarılan bilgileri doğru bir şekilde en başından sonuna kadar anlattık. Hasan Başkan, Besar'ın sezon sonunda Beşiktaş'a tekrar geri gelebileceğini dile getirmiştir. Besar, terinin son damlasına kadar savaşıp Beşiktaş formasını giyeceğine inanıyor. En büyük hedefi değerli Beşiktaş forması ile

Türkiye'nin en büyük taraftarları ve takımını mutlu ederek Beşiktaş'a olan borcunu ödemektir. Ortadaki yanlış anlaşılmaların düzeldiğine inanıyor, Besar'ın geleceğinin Hasan Başkan ile emin ellerde olduğunu biliyoruz.'

| Duhuliye

Besar Açıklama Duhuliye