Avukat Ahmet Akpınar'ı tebrik ediyorum , yıllardır katıldığım en sorunsuz kongre oldu. iki adayın da özlediğimiz birleştirici tutumları da son derece
 takdire şayandı.

Beşiktaş camiası 11.828 kişilik katılmla rekor kırdı. Camiamıza teşekkür ediyorum. Bu zor şartlarda Kulubümüze sahip çıktık.  Sayın  Hasan Arat ’a,  yönetimine ve ekibine başarılar diliyorum. Beşiktaşın yararı için sundukları projeleri gerçekleştirmelerini canı gönülden diliyorum.
Sayın Hasan Arat'ın  büyük bir oy farkı ile kazanmış olması gelecek seçimlerdeki başkan adaylarına önemli bir ders olmuştur umarım.

Oy pazarlıklarının değil,akılcı çözümlerin kazandığını ispatladı Sayın Arat ve Beşiktaş taraftarı.  Beşiktaş taraftarını küçümsememek lazım , Beşiktaş taraftarı Sadece 'Beşiktaş!' der!!!

KVKK’ya aykırı davranarak kişisel verilerimizi seçim öncesi servis edenleri kınıyorum.Zira bunlar her kimse  tarafsızlıklarını yitirmişlerdir. 

Seçim sandıklarının 3200 kişilik salona kurulmuş olması tam bir idarecilik hatasıdır. Yaşanan izdihama rağmen tarftarın sabırla, Saatlerce beklemiş olması taraftarın gövde gösterisidir . Saygıyla ayakta alkışlıyorum.

Seçim sonuçları belli olduğunda Sayın Arat'ın Sayın Adalı'ya gösterdiği saygı ve taraftarın 'Beşiktaş'ın   çocuğu Serdal  Adalı' bağırması , özlediğiniz Beşiktaş tablosuydu. 

13 kişilik yönetim kurulunun  bu kadar büyük bir kulübü yönetmesi kolay iş değil. Tüzük değişikliği yapılıp yönetim kurulu sayısını 17 kişiye çıkartmak   gerekir. 

Sayın Hasan Arat'ın ve yönetim kurulunun  vermiş olduğu sözler var. Mazbatalar alındı şimdi sıra bu sözleri yerine getirmeye geldi. Bizler de sabırla bekliyoruz.

Gençlerin bizim gençliğimiz deki Beşiktaşlılık duygusunu sayın Hasan Arat'la yaşaması dileğiyle....

Masis KUYUMCU -  Duhuliye. com