Erman Özgür'den Semih Kılıçsoy'a övgü dolu sözler.

Erman Özgür;
'Skor tabelasını bir yana bırakalım, iki takımdan bir tanesini bugün oyun olarak sınıfı geçti diyebilir miyiz?

Her ik takım içnde sınıf geçti diyemeyiz. Ortak özellikleri olduğunu söylemiştik. Formsuzlukları, kalitesizlikleri, güven eksiklikleri, kötü gidişat moralsizlik aklına ne gelirse söyleyebiliriz. Böyle maçlar genelde, böyle giden takımlar için fırsattır. 

Bu fırsatı değerlendiren genç yıldızı Semih'le Beşiktaş oldu. İki takım arasındaki tek fark Semih Kılıçsoy oldu desem ayıp mı olur acaba?..

Bana göre başka bir fark yok. İkisi de çok kötü, ikisinini de savunma hattı çok kötü, ikisinini de bekleri sıradan orta sahada Mendi, Berat. Al birini vur ötekine Gedson Fernandes, Amartey hiçbiri topu dikine oynamıyor, sadece top rakipte iken aktif olmaya çalışıyor.

Kötü futbola isyan eden tek futbolcu, kendini göstermek için çabalayan Semih oldu. İkinci yarı biraz çabalayan Trabzonspor'a yine dur diyen Semih Kılıçsoy oldu. Berat, Mendi ve Baniya fizik olarak güçlü futbolcular ama hepsinin yanından hayalet gibi geçti. Hem çabukluğunu, hem de dengeli kuvvetini kullandı ve harika bir son vuruşla Beşiktaş adına maçı garantiye aldı.

| Duhuliye