Beşiktaş JK, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde özel bir etkinlik yapacağını basın mensupları kanalıyla duyurarak, taraflı-tarafsız herkesi bu etkinliğe davet etti.

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

'Değerli Basın Mensupları,

Beşiktaş JK olarak, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde, kadınların düşüncelerini samimiyetle önemseyen kulüp olmak ve geleceğe ışık tutmak adına önemli bir projeyi hayata geçiriyoruz.

Kadınların sporla ilgili düşüncelerini, tutkularını, anılarını, sloganlarını, hislerini paylaşabileceği bir platform oluşturuyoruz. "Her Şey Değişir Bir Sözünle" sloganıyla söyleyecek sözü olan tüm kadınları www.hergunumsun.org adresine davet ediyoruz.

Kadınların bir gün değil her gün söyleyecek sözü olması gerektiğini savunduğumuz bu proje ile 50 yıl, 100 yıl sonra da var olacak bir arşiv oluşturmayı hedefliyoruz. Bu yoldaki başlama vuruşunu ise her biri kendi alanında başarılı 11 kadından oluşan takımımızla Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda yapıyoruz.

Beşiktaş JK Başkanı Hasan Arat ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunacağı bu özel etkinlikte sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,'

| Duhuliye