Dün akşam oynanan Gaziantep maçından sonra “Beşiktaş için üzerime düşen ne ise yapacağım” diyen Emre Kocadağ başkanlık için akla hayale gelmeyecek bir hamle yaptı.

Yer aldığı Ahmet Nur Çebi yönetiminin aleyhine pek çok dava açtığı eski başkanlardan Fikret Orman'la bir araya geldi. Destek istedi. Kendisinin önereceği isimleri yönetimine almaya hazır olduğunu söyledi.

Beşiktaş’ın Akatlar Spor Salonu’nda gerçekleşen 2020 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kuruln’da Kocadağ, bugün destek istediği Fikret Orman'a ve öldürülen yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu'na, "Fikret Orman'la beraber yalan rüzgarı yaptınız" diyerek çok ağır eleştiriler yapmıştı.

Kocadağ'ın, Orman'la "Beşiktaş için herkesle görüşürüm" demek ve "camia içindeki çekişmeleri bitirmek için adayım" demek için olduğunu iddia etti.

Bu görüşme Beşiktaş'ta ne kadar değişik bir başkanık yarışının devam ettiğini bir kez daha ortaya koydu.

Kısa süre önce"Ahmet Nur Çebi ile akraba bile olmak istemem" diyen Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk başkan olmak için icazet almak adına son 10 gün içinde Çebi ile bir araya geldi. Ancak beklediği icazeti alamadı. Aday olmaktan vazgeçti.

Kaynak: Fotospor