Beşiktaş yönetimi, Hollandalı teknik direktör Giovanni Van Bronckhorst ile anlaşmaya varıldığını açıklayarak büyük bir soru işaretini ortadan kaldırdı.

Teknik direktör tercihinin yapılmasından sonra Beşiktaş'ta gözler takım yapılanmasına ve transferlere çevrildi.

Transferlerde kaynak arayan Beşiktaş'ta gözler ikinci başkan Hüseyin Yücel'e çevrildi. Akatlar'ı yeniden inşa edip başkanı olduğu Bahçeşehir Koleji basketbol takımını Beşiktaş'la birleştirerek Euroleague vizesi alma sözü veren Yücel bu vaatlerini yerine getirmemiş, başkan Hasan Arat ise  "Hüseyin'i ben de tutamıyorum, çok heyecanlı. Bu sezon bütün kaynaklarını söz verdiği gibi basketbola değil, futbola kaydıracak" sözleriyle Hüseyin Yücel'e yapılan eleştirilerin önünü kesmişti.

Transfer için bütçe oluşturmaya çalışan Beşiktaş'ta sıra, Mourinho süreci sonrası kendisine gelen tepkileri dindirmeyi amaçlayan Hüseyin Yücel'e geldi. Beşiktaş muhabirleri ve sosyal medyasında, Hüseyin Yücel'in maliyetini kendi cebinden karşılayarak bir yıldız getireceğine ilişkin beklenti oluşturulurken, Yücel'in bu süreçte nasıl bir davranış sergileyeceği merakla bekleniyor.

Duhuliye.com